Nowoczesne technologie w ofercie marki Montersi

Firma Montersi od wielu lat jest jedną z najważniejszych marek na rynku zabezpieczeń oraz systemów alarmowych. Nie dziwi więc nikogo fakt, jak nowoczesne urządzenia znajdziemy w ofercie ich sklepu internetowego. Bogaty asortyment przyciąga nie tylko nowoczesnymi modelami urządzeń, ale także atrakcyjnymi cenami, jakich nie znajdziemy w konkurencyjnych sklepach i firmach.

Do stale rozwijanego działu w sklepie internetowym Montersi warto zaliczyć kategorie telewizji przemysłowej – https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa . Wśród produktów znajdziemy m.in. nowoczesne kamery IP o różnej specyfikacji. W ofercie znajdziemy m.in. kamery z zaawansowanymi funkcjami pozwalającymi na dokładne monitorowanie nawet dużych przestrzeni niezależnie od pogody czy pory dnia. Kamery do monitoringu IP są bardzo łatwe w montażu oraz obsłudze, co sprawia, że stają się niezwykle popularne wśród osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania i prostotę obsługi.

Zdjecie 3

Dużą część oferty marki Montersi oraz prowadzonego sklepu internetowego stanowią systemy alarmowe – https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe . Bogaty asortyment tego działu sprawia, że instalatorzy bardzo chętnie korzystają z usług marki. Mają oni możliwość kupić wszystkie elementy tworzonego systemu w jednym miejscu, co ogranicza czas, jaki poświęcają na znalezienie sprzętu oraz zmniejsza koszty zakupu. Stali klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów oraz promocji.

W ofercie marki znajdziemy także różnego rodzaju urządzenia sieciowe jak szafy rack, zasilacze UPS oraz listwy antyprzepięciowe, urządzenia wykorzystywane w budowie sieci LAN jak switche, routery oraz przewody. Do wyboru klient ma różne rodzaje domofonów i wideodomofonów – https://www.montersi.pl/domofony-i-wideodomofony

Zdjęcie 7

Klienci firmy mogą także skorzystać ze szkoleń oraz kursów organizowanych cyklicznie wspólnie z największymi dystrybutorami i producentami sprzętu, jaki znajduje się w asortymencie marki. Na tego typu szkoleniach instalatorzy mogą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć wiedzę niezbędną w ich pracy. Każdy kurs to informacje z zakresu nowoczesnych technologii, nowych urządzeń oraz informacje związane z najczęściej pojawiającymi się pytaniami w sprawie tej branży.

Zdjęcie 4

Dużą zaletą firmy Montersi jest także dział obsługi klienta. Pracują tam osoby, które dzięki swojemu doświadczeniu potrafią bardzo szybko doradzić wybór odpowiedniego urządzenia oraz rozwiać wątpliwości każdego z klientów. Pracownicy BOK są niezwykle pomocni szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabezpieczeniami i nie mają wymaganego doświadczenia. Bez obaw każdy z klientów może zadzwonić i poradzić się na temat odpowiedniego i najlepszego rozwiązania do danego systemu zabezpieczającego czy też alarmowego.

Zdjęcie 8

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ