tabletki na powiekszanie penisa

 

Wielu mężczyzn zastanawia się, jak powiększyć penisa. Świadomi tego producenci preparatów leczniczych, kierują do nich szeroką ofertę, w której znajdują się tabletki na powiększenie penisa, pompki, przyrządy rozciągające, obciążniki i przeróżne techniki ćwiczeń. Skuteczność tych metod powiększania penisa jest jednak poddawana w wątpliwość. Lekarze twierdzą, iż oprócz zabiegu chirurgicznego nie ma metody, która umożliwiałaby uzyskanie dłuższego członka, a której efekt nie byłby tymczasowy. Jest jednak wielu mężczyzn zadowolonych z działania tabletek powiększających penisa, a producenci niektórych z tych preparatów proponują nawet zwrot pieniędzy, jeśli efekt nie jest satysfakcjonujący.

tabletki powiększające penisa- czy działają

Jak powiększyć penisa – skład tabletek na powiększenie penisa

Tabletki powiększające penisa zazwyczaj zawierają jeden z poniższych składników aktywnych:

  • miłorząb japoński – jest to jeden z najstarszych gatunków drzew na ziemi, od wieków wykorzystywany w produkcji preparatów leczniczych. Ekstrakt z miłorzębu korzystnie działa na krążenie i problemy z pamięcią, co jest potwierdzone naukowo.
  • żeń-szeń – najprawdopodobniej jest to najpopularniejszy składnik preparatów na zaburzenia erekcji. Roślina ta wspomaga organizm w dostosowywaniu się do różnych form stresu.
  • palma sabałowa – jest to roślina naturalnie występująca w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.
  • głóg – amerykańscy lekarze już od początku XIX wieku wykorzystują jego kwiaty i owoce do leczenia problemów z krążeniem i oddychaniem oraz chorób serca.
  • kanianka – ziarna kanianki są szeroko stosowane w Ameryce Południowej – zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet z problemami natury seksualnej. Wykorzystuje się je przy takich problemach, jak impotencja, przedwczesny wytrysk, częste oddawanie moczu.
  • epimedium – jest to niewielki krzew przypominający naziemny bluszcz. Jego działanie polega na stymulowaniu produkcji androgenów.
  • johimbina – jest to alkaloid uzyskiwany z kory drzewa – johimby lekarskiej. Badania wskazują, iż substancja ta jest skuteczna w leczeniu męskiej impotencji. Pomaga również przy problemach z osiągnięciem orgazmu.
  • Muira Puama – jest krzewem rosnącym w brazylijskich lasach deszczowych. Tradycyjna medycyna wykorzystuje go do leczenia impotencji u mężczyzn i spadku libido u kobiet.
  • catuaba – to kora drzew rosnących w północnej części Ameryki Południowej. Od wieków wykorzystuje się ją jako ziołowy lek pobudzający ośrodkowy układ nerwowy.
  • buzdyganek naziemny – w wielu kulturach stosuje się go w celu zwiększenia płodności i podniesienia libido.

Jak powiększyć penisa – skuteczność tabletek na powiększenie penisa

W wielu przypadkach producenci tabletek powiększających penisa żerują na desperacji i naiwności mężczyzn, którzy spróbują wszystkiego, aby dodać swojemu penisowi kilka centymetrów długości. Środki na powiększenie penisa często nie przynoszą żadnych rezultatów. Są jednak i takie preparaty, które pomagają wielu ludziom. Ich producenci bardzo często gwarantują skuteczność swoich leków, za które zwracają pieniądze, jeśli klient jest niezadowolony z efektów. Ponadto środki te są zazwyczaj sprawdzone, a ich bezpieczeństwo potwierdzone. Warto wiedzieć, iż nie ma wiarygodnych dowodów świadczących o tym, że tabletki na powiększenie penisa rzeczywiście działają. Medykamenty te nie dodają długości, chociaż pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji. W rzeczywistości bowiem składniki aktywne tabletek na powiększanie penisa są takie same, jak tabletek na problemy ze wzwodem. Dlatego też pomogą mężczyznom, którzy nie mogą uzyskać lub podtrzymać erekcji, na przykład w wyniku nadużywania narkotyków lub alkoholu bądź z powodu cukrzycy. Oznacza to, że tabletki na powiększenie penisa pomagają odzyskać utracone funkcje seksualne, w tym również wcześniejsze rozmiary i długość penisa. Nie dodają jednak czegoś, czego wcześniej nie było.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ