Bilety komunikacji miejskiej w Lublinie w Twoim smartfonie – sprawdź, jak to działa

Jeżeli dotychczas bilety komunikacji miejskiej w Lublinie kupowałeś u kierowcy lub w kiosku z biletami, mamy dobrą wiadomość – teraz możesz też skorzystać z nowocześniejszego rozwiązania, czyli biletów elektronicznych.

E-bilety – idealne rozwiązanie, jeżeli korzystasz ze smartfona

Być może należysz do osób, które nie rozstają się ze swoim smartfonem. Jeżeli do tego korzystasz z komunikacji miejskiej, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Bilety komunikacji miejskiej w Lublinie są dostępne poprzez specjalną aplikację mPay, którą możesz pobrać m.in. z tej strony internetowej: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-lublin/ lub sklepu z aplikacjami (tam wpisz „mPay płatności mobilne”).

Zainstalowanie aplikacji mPay to pierwszy krok do tego, aby na co dzień korzystać z elektronicznych biletów. Pobranie aplikacji i jej używanie jest całkowicie bezpłatne. Przed pierwszą transakcją będziesz musiał jednak stworzyć indywidualne konto. Utworzenie konta nie jest czasochłonne – zostaniesz poproszony o podanie:

  • danych osobowych,
  • kodu PIN, którym następnie będziesz potwierdzał wykonanie poszczególnych transakcji,
  • formy płatności – do wyboru jest płatność kartą płatniczą lub elektroniczną portmonetką.

Gdy utworzysz konto, będziesz mógł nabyć bilety komunikacji miejskiej w Lublinie w dowolnym momencie, niezależnie od miejsca i czasu.

Poznaj możliwości aplikacji mPay

Aplikacja mPay umożliwia znacznie więcej niż tylko kupowanie biletów na komunikację miejską działającą w różnych miastach Polski. Jej projektanci postawili na wygodę użytkowników, dlatego też za jej pośrednictwem zapłacisz za:

  • miejsce parkingowe położone w Płatnej Strefie Parkowania,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • zakupy w sklepie internetowym lub doładowanie telefonu.

Ponieważ aplikacja mPay jest wciąż rozbudowywana, to lista dostępnych usług systematycznie się wydłuża. Wszystkie wykonane transakcje są też zapisywane w historii. Jeżeli kupujesz elektroniczne bilety komunikacji miejskiej w Lublinie, to nie musisz ich drukować. W razie kontroli wystarczy, że okażesz historię transakcji, w której widnieją ostatnio zakupione bilety. Dzięki temu nie musisz też się martwić, że zgubisz swój bilet – będzie on zawsze widoczny w historii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ