Bogata gama maszyn budowlanych

Na rynku budowlanym funkcjonuje wiele firm oferujących maszyny budowlane. Zazwyczaj ich oferta nie ogranicza się do jednego typu urządzeń. Przekrój jest bardzo szeroki. Świadczy o tym fakt, że możemy wybierać między podnośnikami nożycowymi z różnym typem napędów, podestami przegubowymi, czy ładowarkami teleskopowymi. A to tylko mały wycinek pełnej gamy asortymentowej.

Kupno nowej maszyny budowlanej nie jest małym kosztem, więc nie warto ryzykować i lepiej skorzystać z oferty, której jedyną zaletą jest cena. Tym bardziej, że uznani dealerzy oferują równie atrakcyjne propozycje. Przykładem jest JLG Polska. Firma pomaga swoim klientom uzyskać współfinansowanie z ZUS z tytułu poprawy bezpieczeństwa pracy na wysokościach – http://jlg.com.pl/sprzedaz-maszyn/. Doradcy zapewniają profesjonalny dobór podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, a także oferują wsparcie przy wyżej wspomnianych kwestiach związanych z finansowaniem maszyny budowlanej.

Pomoc można uzyskać przy zakupie dowolnej maszyny od oficjalnego dealera marki JLG w Polsce, a jest w czym wybierać. Oferta obejmuje:

  • Podnośniki nożycowe – typ podnośników napędzanych elektrycznie lub spalinowo
  • Podnośniki masztowe – rodzaj pionowych maszyn zaprojektowanych do pracy na ograniczonej powierzchni (hale produkcyjne, magazyny)
  • Podnośniki przegubowe – maszyny ze zwiększonym wysięgiem (w ofercie napęd spalinowy i elektryczny)
  • Podnośniki teleskopowe – podesty ze spalinowym napędem 4×4, przeznaczone do pracy na nieutwardzonym terenie
  • Wysięgniki – kompaktowe maszyny na podwoziu gąsienicowym
  • Ładowarki teleskopowe – sprzedawane również z koszem, dzięki czemu mogą pełnić funkcję podesty roboczego (w ofercie znajdują się także akcesoria, m.in. żuraw czy łyżka)

Firma JLG oferuje również profesjonalny, mobilny serwis na terenie całej Polski. Obejmuje on m.in. remonty silników spalinowych, diagnostykę elektroniki, wymianę przewodów hydraulicznych oraz naprawę układów hamulcowych. Wszystkie maszyny są przygotowywane pod kątem szczegółowych badań Urzędu Dozoru Technicznego.

Jeśli decydujemy się na kupno maszyn budowlanych, wybór solidnego producenta jest kwestią kluczową. Gwarantuje to wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ