Genewa to miasto tętniące życiem, na terenie którego wciąż dzieje się coś ciekawego. Turyści chętnie zaglądają na jego teren, a wycieczki po tym niezwykłym ośrodku miejskim cieszą się wielkim powodzeniem. Na jakie atrakcje koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas takiej wyprawy? Na czym polega wyjątkowość tego szwajcarskiego miasta?
Genewa to miasto, które przyciąga swym kosmopolitycznym charakterem. Turyści mogą poczuć tu wyjątkowy klimat, a piękna okolica i wspaniałe zabytki są kolejnymi zachętami do zaplanowania wycieczki do tego miasta. Spacer po Genewie to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić czas w niezwykły sposób i którzy szukają wyjątkowych wrażeń. Jakie atrakcje są w szczególności polecane tym, którzy odwiedzają to miasto?
Genewa może się pochwalić wspaniałym wodotryskiem, który już dawno stał się jedną z najważniejszych atrakcji tego miasta. Woda wyrzucana z niego sięga na wysokość 40 piętra, a takie niezwykłe widowisko zachwyca turystów przybywających do Genewy z odległych zakątków świata. Genewa to również rzeka Rodan i wspaniałe mosty, które ułatwiają jej pokonywanie. Miasto to posiada również wspaniałą starówkę, na terenie której również można ujrzeć wiele ciekawych zabytków. Miłośników sztuki sakralnej może oczarować katedra św. Piotra, której historia sięga XII stulecia. Ważnym punktem w programie każdej wycieczki po tym mieście jest też najstarszego dom wzniesiony na terenie Genewy. Obecnie w jego wnętrzu mieści się Muzeum Starej Genewy, którego zwiedzenie sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi historii. Takie atrakcje sprawiają, że szwajcarskie miasto zachwyca swym pięknem i różnorodnością, a turyści na jego terenie czują się doskonale.

http://www.rebel-tv.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ