Jak kupować bieliznę przez Internet?

Kobiety coraz chętniej decydują się na zakup bielizny przez Internet. Niewątpliwie pozwala to zaoszczędzić wiele czasu, a nierzadko również pieniędzy. Oprócz tego sklepy online oferują bogaty wybór wzorów, kolorów i rozmiarów, których często nie dostaniemy w sklepach stacjonarnych.

Jak wybrać rozmiar bielizny przez Internet?

Niektóre z nas wciąż jednak nie mogą zdecydować się na zakup bielizny w sklepach internetowych ze względu na trudności w wyborze rozmiaru. Nie jest to jednak tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Każdy taki sklep posiada swoją indywidualną rozmiarówkę oraz tabelę rozmiarów, na podstawie której można z łatwością wybrać biustonosz, majtki czy inny rodzaj bielizny. Potrzebna Ci będzie jedynie miarka krawiecka.

Jeśli chodzi o dopasowanie rozmiaru biustonosza, zaczynamy od zmierzenia obwodu w biuście. Warto zrobić to bez stanika. Miarka powinna być przyłożona równo do ciała i przechodzić przez najszerszą część biustu. Dzięki temu pobierzemy właściwe wymiary. Następnie mierzymy obwód pod biustem na wydechu. Kolejny krok to zestawienie swojego wyniku z liczbami w tabeli rozmiarów i dobranie właściwego rozmiaru. W przypadku majtek (https://ewabien.com/pl/figi.html) należy zmierzyć obwód w talii oraz w biodrach i porównać z liczbami w tabeli.

Czy istnieje możliwość zwrotu i wymiany bielizny?

Wszystko zależy od sklepu internetowego, w jakim robisz zakupy. Na szczęście większość z nich umożliwia wymianę oraz zwrot towarów. Warunki przedstawimy na przykładzie sklepu Ewa Bień. Tu klient ma możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania. Niepasujące produkty należy odesłać z oryginalnym opakowaniem, metkami oraz dowodem zakupu, a także z wypełnionym formularzem wymiany. Koszt przesłania nowych modeli bielizny pokrywa klient.

Z kolei jeśli chodzi o zwrot towaru, termin również wynosi 14 dni roboczych od dnia doręczenia paczki. Zwrócić można towar nieużywany, czysty, pełnowartościowy, z oryginalnym opakowaniem, metkami, wszywkami i wszelkimi innymi elementami, które bielizna posiadała w momencie sprzedaży. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży i wypełniony formularz zwrotu. Koszty wysyłki pokrywa klient. Po otrzymaniu przesyłki firma przelewa pieniądze na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Czy warto kupować bieliznę przez Internet?

Z uwagi na to, że nie ma problemu ze zwrotami bielizny zakupionej w sklepach internetowych, z pewnością warto ją kupić online. Możesz dzięki temu wybrać kilka różnych rozmiarów, kolorów i wzorów bielizny, a następnie przymierzyć wszystkie modele w domowym zaciszu. Z kolei to, co nie będzie Ci pasowało zwrócisz z łatwością i bez żadnych problemów. Jeśli szukasz oryginalnej bielizny w szerokiej rozmiarówce, której nie znajdziesz w sklepach stacjonarnych, koniecznie zajrzyj na: https://ewabien.com/pl/biustonosze.html.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ