Małe upominki o wyjątkowym znaczeniu

Drobne upominki mają swoją podstawową zaletę – są niedrogie i zazwyczaj małych rozmiarów, dlatego są też niezobowiązujące i możemy je podarować większej liczbie osób. Szczególnie, że niektóre z nich można dowolnie spersonalizować i sprawić, że dane grono znajomych, przyjaciół czy rodziny będzie o nas pamiętać, zawsze gdy spojrzy na dany upominek. Jest to niewielki, ale bardzo miły gest. 

Małe, a cieszy – w jakich sytuacjach?

Istnieją takie sytuacje, gdy pragniemy podarować pewnej grupie osób upominek w podziękowaniu, jednak nie chcemy by poczuli się oni przytłoczeni nazbyt wartościowym prezentem. W przypadku zmiany pracy, warto podziękować kolegom i koleżankom za ich codzienny uśmiech i wsparcie, a także po to, by nas dobrze zapamiętali. 

Dobrą okazją do wręczenia niewielkiego upominku jest także awans, zwłaszcza w chwili gdy zaczynamy być przełożonymi naszych współpracowników. Także w przypadku uroczystości rodzinnych, chcąc podziękować gościom za przybycie np. na wesele, chrzest lub komunię, chcemy podarować im coś, co będzie przypominać im o jakże ważnym dla nas dniu. 

Co sprawdzi się jako mały upominek?

Niewielkimi upominkami mogą to być np. słoiczki z miodem, małe figurki aniołów, czy też bardziej praktyczne breloki z nadrukiem, długopisy, a także magnesy na lodówkę, które z powodzeniem sprawdzą się praktycznie przy każdej okazji. Najbardziej cieszącym się powodzeniem trendem jest rozdawanie breloczków z napisem, ponieważ będą one towarzyszyć danej osobie codziennie i pomagać jej np. w odnalezieniu kluczy w torebce, czy też w kieszeniach. 

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, a zarazem pretekst, by przypomnieć jej o nas i naszej uroczystości. Nadruk na breloku może mieć charakter daty danego wydarzenia, imion osób, które obchodziły swoją uroczystość, czy też hasło motywacyjne, jeśli chodzi o kolegów z pracy. W napisach mamy wszelką dowolność, pod warunkiem, że nie będą one zbyt długie – tutaj liczy się także czytelność wygrawerowanych słów. 

Gdzie warto się w nie zaopatrzyć? 

W małe upominki dla gości, kolegów z pracy czy też przyjaciół najlepiej zaopatrywać się w sklepach internetowych, gdzie nie tylko mamy największy wybór, ale także atrakcyjne ceny. Sklepy internetowe nie muszą płacić za wynajem powierzchni czy transport, dlatego też ich ceny znacznie różnią się od tych w punktach stacjonarnych. 

Warto też wspomnieć o tym, że całe zamówienie realizowane jest online, dzięki czemu nie dochodzi tutaj do pomyłek np. w napisach grawerowanych breloczków. Za przesyłkę płaci się tylko raz, a upominki przychodzą na wskazany adres, bez konieczności ich odbioru w danym miejscu. To najlepsze rozwiązanie, szczególnie gdy sami stresujemy się przed tym ważnym dniem. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ