Kombinezon zamiast sukienki?

Z biegiem czasu na popularności znacznie zyskują kombinezony. Kobiety bardzo chętnie zastępują nimi bardziej tradycyjne rozwiązanie, jakim są zdecydowanie sukienki. Jest to dosyć odważne posunięcie, jednakże ma z całą pewnością wiele zalet. Przede wszystkim kombinezony są o wiele wygodniejsze – decydują się na nie zwłaszcza panie, które kochają nosić spodnie. Nie należy jednakże zapominać o tym, że o ile w noszeniu kombinezony faktycznie są dość komfortowe, problem zdecydowanie pojawia się podczas chociażby wyjścia do toalety – wtedy większość kobiet zaczyna żałować tego wyboru…

Na kombinezony chętnie decydują się również młode kobiety, a także nastoletnie dziewczęta, które chcą wyłamać się z pewnych utartych schematów, założyć na siebie coś oryginalnego, nie tak klasycznego i tradycyjnego, jak sukienka. Dlatego też kombinezony coraz częściej są widywane na studniówkach – choć wciąż stanowią zaledwie niewielki odsetek wszystkich studniówkowych kreacji. Większość dziewcząt uważa bowiem, iż studniówka to jedyna taka okazja w życiu, kiedy można poczuć się jak księżniczka (poza ślubem, rzecz jasna – nie każdy jednak decyduje się przecież na zawarcie małżeństwa).

Czy kombinezon na wesele to dobry pomysł? Czy dobrze sprawdza się on podczas wielogodzinnej, weselnej zabawy? Cóż, zdania są podzielone. Kombinezony są z całą pewnością bardzo efektowne i eleganckie – zwłaszcza, jeśli mądrze dobierzemy jego fason oraz kolor. Na weselach najlepiej sprawdzają się kombinezony jednokolorowe, zwłaszcza czarne. Dobrze jest również postawić na prosty, elegancki fason. Jeśli ponadto połączymy go z eleganckimi, stylowymi dodatkami, możemy być pewne, że będziemy prezentować się zjawiskowo. Jak jednak pokazują statystyki sprzedaży, wciąż prym wiodą jednak sukienki, którym kobiety zdecydowanie pozostają wierne – zwłaszcza, jeśli chodzi o kreacje weselne.

Jeżeli już jednak zdecydujemy się na kombinezon na wesele, z czym najlepiej go połączyć? Jakie dodatki odpowiednio go podkreślą? Z całą pewnością najlepiej jest postawić na buty na obcasie. Połączenie kombinezonu z butami na wysokim obcasie sprawia, że kobieta wygląda niezwykle elegancko, a jednocześnie pięknie podkreślona zostaje sylwetka. Do butów na obcasie i kombinezonu idealnie pasuje niewielka, prosta torebka. Dobrym pomysłem zawsze jest czerń, która pasuje do wszystkiego – zaś w połączeniu z czarnym kombinezonem stworzy monochromatyczny total look. Ciekawie prezentują się również czarne torebeczki na pasku z łańcuszka. Jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla pań kochających rockowy styl, zdecydowane kreacje, a także czerń.

Reasumując – czy kombinezon na wesele to dobry pomysł, czy też lepiej jest postawić na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest sukienka? Cóż, wszystko zależy od stylu, który się na co dzień preferuje. Dla eleganckich pań – lub tych, które cechują się odważnym, rockowym stylem – kombinezon z całą pewnością jest ciekawą opcją, której powinny choć raz dać szansę i same przekonać się, czy warto było zainwestować pieniądze w kombinezon.

zespolnapiecia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ