Mała lodówka do biura i domku letniskowego. Poznaj możliwości mini chłodziarek

0
3866

Małe lodówki to obecnie standardowe wyposażenie biur i pokojów socjalnych w zakładach pracy, a także sprzęt, który sprawdzi się w domku wakacyjnym, kawalerce oraz mieszkaniu studenckim. Dlaczego zakup małej lodówki to dobra inwestycja?

Lodówka lub, mówiąc profesjonalnie, chłodziarko-zamrażarka to urządzenie AGD obecne w każdej kuchni oraz – ciekawostka – jedyny sprzęt kuchenny pracujący non-stop! Niezwykle ważne jest zatem, aby lodówka była niezawodna i funkcjonalna, ponieważ codziennie otwieramy ją nawet kilkadziesiąt razy. Czasami tylko po to, aby po raz kolejny przekonać się, że nie ma nic do jedzenia?. Dzisiaj przybliżymy zastosowanie i korzyści zakupu małej lodówki.

Mini lodówka w firmie i zakładzie pracy

Coraz częściej można przekonać się, że chłodziarka to obowiązkowy sprzęt w firmie. Współcześnie lodówki spotyka się w większości biur i pokojach socjalnych w zakładach pracy. Niewielka lodówka w firmie przydaje się do przechowywania produktów takich jak mleko do kawy dla pracowników i klientów czy gotowe lunch-boxy.

Ponadto mała lodówka w biurze ma inne korzyści, przede wszystkim pobiera niewiele prądu. Przykładowo małe lodówki niemieckiej marki Liebherr http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/ cechuje zużycie na poziomie ok. 90 kWh rocznie, a najbardziej energooszczędny model Liebherr IKP 1660 zużywa zaledwie 65 kWh w ciągu roku. To niemal 3-4 razy mniej niż klasyczna duża lodówka!

Mała lodówka do małej kuchni i w mieszkaniu studenckim

Mała lodówka sprawdzi się także jako zakup do małej kuchni w kawalerce, w malutkim mieszkaniu z małą kuchnią oraz mieszkaniu studenckim na wynajem. Coraz częściej, zwłaszcza w dużych miastach, ludzie jedzą na mieście lub przywożą z rodzinnego domu słynne słoiki, a w lodówce przechowują tylko niezbędne produkty spożywcze. Właśnie dla takich osób zostały pomyślane małe chłodziarki. Pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni i optycznie powiększyć przestrzeń.

Ponadto mała lodówka sprawdzi się w obiektach wykorzystywanych sezonowo – w domkach letniskowych i kamperach, a także w pokojach hotelowych i w pensjonatach. Tu nieużywany sprzęt można po prostu wyłączyć, a jednocześnie zapewnić odpowiednią ilość miejsca do przechowywania drobnych przekąsek czy produktów potrzebnych na szybko do przygotowania grilla.

Duże technologie w małych lodówkach

Lodówki, na przykład nowoczesne modele marki Liebherr, coraz częściej zachwycają rozwiązaniami, które pozwalają wydobyć ze zwykłej chłodziarko-zamrażarki nowe możliwości, zmieniające to, w jaki sposób przechowujemy żywność.

Małe lodówki do zabudowy Liebherr to m.in. modele do zabudowy (można je sprytnie ukryć w ciągu szafek kuchennych), modele wolnostojące, a także lekkie lodówki do postawienia na blacie. Pełna oferta urządzeń chłodzących marki Liebherr dostępna jest na: http://liebherr.aged.com.pl/.

[Głosów:3    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ