Sprzątanie na godziny – usługa na wagę złota

Jeśli zastanawiasz się, czy usługi sprzątające „na godziny” są dla ciebie i jak powinny one wyglądać – poznaj firmę Pozamiatane. To nowoczesna platforma, na która w szybki sposób łączy profesjonalnych sprzątaczy z klientami. Zobacz, jak to działa!

Szybkie i proste zamówienia
Pozamiatane ułatwi ci życie. Wystarczy, że na stronie podasz kod pocztowy lokalizacji, gdzie ma się odbyć usługa. Zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza zamówień. Zdecyduj czy potrzebujesz cyklicznej czy jednorazowej usługi, zaznaczając jedną z opcji. Jeśli usługa ma być cykliczna, wypełniasz formularz jeden raz i zapominasz o sprawie! Pozamiatane wyróżnia to, że możesz sam określić czas pracy sprzątacza, czyli wykupić dokładnie tyle godzin jego pracy, ile uważasz za stosowne. Pozamiatane deklaruje, że sprzątacz dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wykonać powierzone zadania w ograniczonym czasie, a jeśli nie będziesz zadowolony z usługi, możesz zamówić ją jeszcze raz – bezpłatnie lub odzyskać swoją płatność.

Poznaj swojego sprzątacza
Korzystając z usług Pozamiatane będziesz mógł sam wybrać eksperta, który twoim zdaniem najlepiej się sprawdzi. Po wybraniu daty i godziny sprzątania, system zaproponuje ci ekspertów, którzy są dostępni we wskazanym przez ciebie czasie. Otrzymasz listę osób opatrzoną zdjęciami i, co najważniejsze, opiniami innych klientów dotyczącymi poziomu usług danego sprzątacza. Ten innowacyjny system pozwoli ci łatwiej zdecydować o tym, z kim powinnaś nawiązać współpracę. Pamiętaj, żeby wystawić ekspertowi własną opinię, bo wykonaniu usługi – ułatwi to innym użytkownikom podjąć właściwą decyzję.

Dodatkowe udogodnienia
Pozamiatane jest pełne dodatkowych udogodnień. Zacznijmy od mycia okien czy prasowania. Te opcje są rozgraniczone w formularzu, ale warto wiedzieć, że nie są dodatkowo płatne. Rozgraniczenie pozwala systemowi zaproponować ci ekspertów, którzy najlepiej poradzą sobie z tymi zadaniami. Z tego powodu znajdziesz tam również opcję „w lokalu są zwierzęta”, dzięki której będziesz mógł wybrać sprzątacza spośród osób, które potrafią i lubią pracować z pupilami. Zamawiając usługę w Pozamiatane nawet nie musisz mieć środków czyszczących w domu. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu odpowiednią opcję, a ekspert czystości przyjdzie do ciebie w pełni wyposażony. Wygodnie, prawda?

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ