Tajlandia jest klejnotem Azji Południowo-Wschodniej. To świetne miejsce na upragnione wakacje. Niezależnie od tego, czy marzy się o światowej klasy plażach na południu, czy górskich wioskach na północy – Tajlandia nie zawiedzie.

Dlaczego Tajlandia?

Miasta takie jak Bangkok i Chiang Mai to miejsca tętniące życiem i handlem, ale tak naprawdę nie można stwierdzić, że zna się Tajlandię dopóki nie wyruszy się w góry lub nie spotka się ze słoniami lub odważnymi małpami/ Tajskie atrakcje są różnorodne, a każda z nich zapewnia satysfakcjonujące i zapadające w pamięć doświadczenie – na swój własny, unikatowy sposób.
Plaża Railay

Prowincja Krabi jest pełna najsławniejszych plażowych miejsc w Tajlandii, a Railay jest już ideałem w tej kwestii. Powszechnie uważana jest za jedną z najlepszych plaż w kraju – tam można cieszyć się z:

  • piaszczystych plaż,
  • krystalicznie czystej wody.

Będziesz mieć poczucie, że znalazłeś kawałek raju na ziemi! Pamiętaj jednak, że aby dotrzeć na tę plażę musisz tam wybrać się łodzią, korzystając z usług dostępnych w mieście Krabi i Ao Nang.

Nie tylko plażowanie!

Plaże są głównym powodem do odwiedzenia Tajlandzkiej Railay, ale jest to także miejsce do wspinaczki po skałach. Szczyty Railay przyciągają poszukiwaczy przygód zarówno doświadczonych, jak i początkujących – wszyscy chcą spróbować swoich sił we wspinaniu się na wysokie wapienne klify. Wśród wielu innych rzeczy do zrobienia znajdują się:

  • trekking,
  • rafting,
  • spływy kajakowe.

Jedno jest pewne – bez względu na to ile ma się lat i jakie ma się preferencje – Tajlandia ma coś do zaoferowania dla każdego!

Tajlandia Last Minute

Z roku na rok wyprawy na Tajlandię cieszą się coraz większą popularnością wśród Polskich turystów. Wielu z nich udaje się tam, dzięki ofercie znalezionej na https://www.wycieczka.pl/szukaj/tajlandia. Ty również możesz się przekonać o pięknie tego miejsca znajdując wycieczkę dla siebie pośród atrakcyjnych ofert last minute. Wystarczy być na bieżąco, żeby okazja na wymarzone wakacje nie uciekła ci sprzed nosa!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ