fryzura

Wielu Panów zapewne zastanawia się jaka fryzura będzie najmodniejsza na nowy, zbliżający się sezon. Trendów przez ostatnie lata był już wiele. Jeszcze nie tak dawno tryumfy święciły tzw.  Fryzury na irokeza w rożnych wariacjach, od tych stonowanych z lekko widocznym szerszym pasmem włosów na samym środku głowy, po bardzo odważne kreacje z mocno nastroszoną i eksponowaną stylizacją. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/fryzury-meskie-z-przedzialkiem/

Jeżeli jeszcze bardziej poszperamy w pamięci przypomną nam się bardzo modne fryzury męski na tak zwanego grzybka. W tej fryzurze kluczowe było aby mocno wygolić kark i szyję, pozostawiając dłuższe i równo przycięte włosy na całości głowy. Włosy te tworzyły niejako kopułę, okalającą równomiernie całą głowę. Wszystkie te minione trendy wydają się nam obecnie mocno nieaktualne, niemodne a często nawet bardzo szpetne dla męskiej urody.

Cieszy tym bardziej fakt, że moda lubi powracać 

Również  w przypadku fryzur męskich czas zatoczył koło. Fryzury  z  przedziałkiem to nie jest trend, który pojawił się wczoraj na salonach. On był obecny dużo wcześniej, zarówno w Polsce jak i na świecie. Co ważne, fryzura ta od wielu lat nadawała Panom szyku i elegancji tak pożądanej w obecnych czasach. Fryzura męska z przedziałkiem świetnie sprawdzi się zarówno dla nastolatka, którego chcemy modnie ostrzyc tak aby mógł dumnie prezentować się w szkole. Fryzura ta sprawdzi się również bardzo dobrze u eleganckiego mężczyzny na spotkaniu biznesowym, gdzie będzie idealnym dopełnieniem stroju. 

Jak to zrobić, aby dobrze wyglądać

Każdy fryzjer męski jakiego odwiedziny, ma zapewne w swoich czeladniczych notatkach opisaną świetnie, swoją własną i sprawdzoną technikę na fryzurę z przedziałkiem. Zapewne sam też  uda się do nas z pytaniem czy,  przedziałek ma być wygolony maszynką czy też tylko ma zostać ułożony ręcznie. Musimy również pamiętać w tym aby zaopatrzyć się w specyficzną gamę kosmetyków  do układania włosów dla mężczyzn. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju pomady, woski i pianki.

Przeczytaj też: http://www.prywatnezdrowie.pl/dlaczego-warto-skorzystac-z-zabiegow-laserowych/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ