Wczasy odchudzające

Lato to czas kiedy kiedy pragniemy odpocząć od codzienności. Wyjeżdżamy na urlopy, aby zregenerować siły i wrócić do domu wypoczęci i wolni od trosk. W jaki sposób połączyć letni wypoczynek z dbaniem o siebie? Ciekawą propozycją są wczasy odchudzające. Tam wzmocnimy nasze mięśnie i oczyścimy organizm, dzięki czemu stracimy zbędne kilogramy.

Aktywność ruchowa na wczasach odchudzających

Turnusy skoncentrowane na zmniejszeniu masy ciała stawiają na dwa podstawowe filary: zdrowe żywienie oraz aktywność fizyczną. Nie od dziś bowiem wiadomo, że te dwa elementy są kluczem do sukcesu, jeśli pragniemy schudnąć.

Aktywność ruchowa ma same zalety dla naszego zdrowia. Przyspiesza metabolizm, przyczynia się do spalania komórek tłuszczowych, rzeźbi garnitur mięśniowy, wysmukla ciało. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie ćwiczenia do naszych potrzeb i możliwości, dlatego podczas wczasów odchudzających jesteśmy pod opieką instruktorów sportowych. Jeśli nie należymy do osób aktywnych na co dzień, opiekunowie na początek zaproponują spokojne dyscypliny sportu, na przykład nordic walking, pływanie, spacery, czy jazdę na rowerze. Bardziej wysportowanych zachęcą do biegania, czy intensywnego treningu na siłowni.

Naucz się zdrowo jeść

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej to doskonała okazja, aby opanować nawyki zdrowego odżywiania, drugi filar, bez którego utrata wagi nie jest możliwa. Podczas turnusu będziemy mieli okazję posłuchać wykładów lekarzy, dietetyków, czy psychologów. Specjaliści wyjaśnią nam na czym polega zdrowe odżywianie i w jaki sposób wdrażać je w codziennym życiu. Podpowiedzą, które produkty przyspieszają metabolizm, a których należy się wystrzegać, gdy zależy nam na utracie wagi. Będzie również czas na indywidualne konsultacje z ekspertami, którzy ułożą indywidualną dietę dla każdego z uczestników.

Dodatkowo podczas wczasów odchudzających będziemy spożywać zdrowe, skomponowane przez dietetyków posiłki. Dzięki temu oczyścimy nasz organizm z toksyn i pozbędziemy się złogów w jelitach, a co za tym idzie wrócimy do domu o kilka kilogramów lżejsi. Jeśli będziemy kontynuować zdrową dietę i zwiększymy aktywność fizyczną po powrocie z takich wakacji, możemy liczyć na długotrwałe i spektakularne efekty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ