Białe zęby zdecydowanie uchodzą za najatrakcyjniejsze, wobec czego każdy marzy, by takie mieć, niezależnie od tego, iż stomatologowie przekonują, że naturalnie ciemniejsze zęby oznaczają mocniejsze szkliwo. Współcześnie każdy może mieć bielsze zęby nie tylko o kilka odcieni, ale nawet cieszyć się olśniewającymi efektami nawet gdy naturalnie jego zęby są dalekie do doskonałości. Możliwość taką dają nowoczesne metody wybielania wykorzystywane w klinice Dentestetica.pl (http://www.dentestetica.pl/).

Wybielanie lepsze w gabinecie

W aptekach znaleźć można wiele środków przeznaczonych do samodzielnego wybielania zębów w domowych warunkach. Nie są one jednak polecane przez stomatologów, gdyż w najlepszym razie dają mało zadowalający efekt, w najgorszym zaś stosując je można uszkodzić szkliwo zębów. Nie są też zazwyczaj wygodne, także jeśli chodzi o metodę nakładkową, która często jest proponowana przez gabinety stomatologiczne i wykonywana częściowo w nich, a częściowo w domu. Wydaje się, że znacznie lepsze jest wybielanie zębów za pomocą lampy, przede wszystkim dlatego, że jest to zabieg bardziej bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, gdyż odbywa się w pełni pod okiem stomatologa. Nie ma problemu z podrażnieniem dziąseł (a zdarza się to często w przypadku wycieku żelu wybielającego z nakładek czy stosowania innych metod do użytku domowego), gdyż są one skutecznie zabezpieczane, można też mieć pewność równomiernego wybielania. Poza tym pacjent może zdecydować, o ile odcieni chce wybielić zęby, przy czym mocne wybielanie w ten sposób także jest bezpieczne dla szkliwa, jednak nie zawsze jest zalecane. Dlaczego? Śnieżnobiałe zęby może świetnie prezentują się w telewizji, na co dzień jednak taki uśmiech może wyglądać nieco sztucznie, wobec czego lepiej jest zachować umiar. Zawsze jednak decyzja należy do pacjenta.

Doskonałe efekty

Wybielanie zębów za pomocą lampy (http://www.dentestetica.pl/leczenie/wybielanie-zebow-beyond-polus/) jest bezpieczne i trwa krótki czas dzięki dużej mocy promieni. Nie trzeba więc męczyć się z innymi, kłopotliwymi metodami, potem zaś zmagać się z nadwrażliwością zębów czy podrażnionymi dziąsłami. Nie trzeba też stosować się do specjalnych zaleceń, wystarczy tylko przez kilka dni stosować „białą dietę”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ