Brakuje ci polskiej TV w UK? Sprawdź, jak uzyskać do niej dostęp!

0
1329

Dostęp do polskiej telewizji w Wielkiej Brytanii wcale nie musi być bardzo trudny. Teraz można zrobić to na kilka różnych sposobów. Jak oglądać polską TV w UK? Sprawdź już teraz!

Wiele osób wyjeżdżających do Wielkiej Brytanii tęskni za programami w polskiej telewizji. Ulubione seriale, programy informacyjne, sport, filmy w polskiej wersji językowej – nie znajdziemy ich w standardowej ofercie brytyjskich dostawców TV.

W takim przypadku nie trzeba jednak wcale godzić się z brakiem dostępu do tych materiałów. Można skorzystać z kilu praktycznych metod, aby znów stać się widzem polskiej telewizji. Podpowiadamy, co wybrać!

  1. Polskie VOD

Do dyspozycji mamy przede wszystkim serwisy VOD, czyli Video on Demand, które pozwalają na oglądanie różnych programów na życzenie w polskich serwisach WWW.

Aktualnie do dyspozycji mamy wiele serwisów tego rodzaju, ale warto pamiętać, że potrzebujemy wtedy dostępu do internetu. Wybór różnych materiałów jest ogromny, ale też nie zawsze możemy znaleźć na nich to, na czym nam najbardziej zależy.

Jeśli chcemy oglądać VOD bez opłat, musimy przygotować się na reklamy. Po wykupieniu płatnego dostępu możemy ich uniknąć.

  1. Streaming polskiej TV

Druga metoda na oglądanie polskiej telewizji w UK to serwisy streamingowe, czyli na bieżąco nadające polskie programy. W tym przypadku również potrzebujemy dostępu do sieci.

Zaletą streamingu jest dostęp do programu tak jak w telewizji – musimy jednak liczyć się z tym, że nie zawsze jakość przekazu jest bardzo dobra. Zdarzają się też przerwania w nadawaniu programów, co uniemożliwia ich komfortowe oglądanie.

  1. Polska telewizja satelitarna

Trzecia propozycja, którą warto rozważyć, to polska telewizja satelitarna w UK. Zastosowanie polskiego zestawu satelitarnego możliwe jest nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, czyli także w Wielkiej Brytanii.

To najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ nie wymaga dostępu do internetu, a także daje dostęp do szerokiej gamy programów w zależności od wybranej oferty abonamentowej. Rozliczenie może być prowadzone również na kartę, które nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy na abonament.

Dokładne informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej: www.gniotek.com/polska-telewizja-satelitarna-w-wielkiej-brytanii-jak-ja-ogladac/.

Dostarczaniem takich zestawów w UK zajmują się różne firmy – można wtedy otrzymać kompleksową usługę, czyli podpisać umowę, otrzymać zestaw do telewizji satelitarnej oraz uzyskać fachowe wsparcie przy jego montażu oraz konfiguracji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ