Co to jest instagram?

Internet w dzisiejszym świecie stał się na tyle popularny, że prawie każdy ma do niego dostęp we własnym domu. Jeszcze kilka lat temu istniało mnóstwo kawiarenek internetowych. W takich miejscach można było skorzystać z komputera, który miał dostęp do sieci. Teraz takie miejsca nie są już potrzebne. Większość ludzi ma dostęp do internetu nie tylko w domu, ale też w telefonie, który może wszędzie ze sobą wziąć. To świetne rozwiązanie. Będąc na mieście w każdej chwili możemy połączyć się z siecią poprzez nasz smartfon. Wystarczy wykupić specjalny pakiet, aby cieszyć się dostępem do mobilnego internetu przez cały miesiąc. Usługi takie nie są zbyt drogie.
Co ludzie robią najczęściej w internecie? Korzystają z portali społecznościowych. Najpopularniejszymi z nich są facebook i instagram. Facebook to portal, na którym swój własny profil może założyć każdy. Możemy dodać zdjęcie profilowe, aby ułatwić naszym znajomym odnalezienie nas. Na facebooku tworzymy swoją listę znajomych. Polega to na tym, że jeżeli widzimy profil znanej nam osoby to mamy możliwość wysłania jej zaproszenia do grona znajomych. Facebook umożliwia także komunikowanie się z przyjaciółmi. W ciągu kilku sekund mamy możliwość napisania i wysłania wiadomości.
Co to jest instagram? To również jest portal społecznościowy. Działa on na podobnej zasadzie co facebook. Również możemy tam kontaktować się z przyjaciółmi, dodawać fotki oraz je komentować. Ludzie młodzi nie wyobrażają sobie dnia, aby nie zajrzeć przynajmniej kilka razy na facebooka czy instagrama.

kobietaimoda.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzym jest gluten?
Następny artykułCo to znaczy LMAO?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ