Medycyna estetyczna stosuje wiele niekonwencjonalnych i adekwatnych rozwiązań, które maja sprawić iż poczujemy się piękniejsze oraz atrakcyjniejsze, nie inaczej jest w przypadku gdy chodzi o wampirzy lifting. Jest to zabieg jaki oferuje nam niejeden gabinet medycyny estetycznej, jednocześnie opcja bardzo podobna do wstrzyknięcia botoksu a nawet tego co w tym aspekcie oferuje nam chirurgia plastyczna, lecz znacznie atrakcyjniejszy i bezpieczniejszy pod każdym względem.

Co rzeczywiście daje wampirzy lifting?

Opinie o wampirzym liftingu potwierdzają jedno, wraz z nim możemy nie tylko zadbać o atrakcyjny wygląd naszej cery, lecz jednocześnie co ciekawe pozbyć się jakichkolwiek zmarszczek. Rewitalizacja naszej skóry w okolicach twarzy oraz biustu, również samej szyi to coś co także efekt wspomnianego powyżej wampirzego liftingu, który zawsze wykonujemy w takim miejscu jak profesjonalny gabinet medycyny estetycznej. Oczywiście warto zadbać o swój wygląd i co najważniejsze, zdać sobie sprawę iż wampirzy lifting to zabieg w zakresu medycyny estetycznej jaki nie tylko zyskuje na zainteresowaniu ale również samym zastosowaniu.

Dlaczego w zabiegu liftingu wampirzego wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe które pochodzi z naszej krwi?

Trzeba stwierdzić, iż zabieg liftingu wampirzego jest dosyć specyficzny, gdyż do jego przeprowadzenia wykorzystuje się nic innego jak naszą krew, a zwłaszcza pozyskane z niej osocze bogatopłytkowe. Dzięki niemu możemy ożywić martwe i zniszczone komórki w naszej cerze, oraz co najważniejsze sprawić iż skóra stanie się znacznie piękniejsza a tym samym atrakcyjniejsza w pełnym tego słowa znaczeniu. Warto jednak zaznaczyć, iż terapia osoczem bogatopłytkowym nazywana również potocznie jako PRP umożliwia nam regenerację uszkodzonych tkanek i komórek, nie tylko w aspekcie naszej cery ale również wielu infekcji oraz chorób skórnych. Więcej informacji tutaj: http://neobeauty.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe/

Z jakiego powodu warto zdecydować się na zabieg jakim jest lifting wampirzy?

Choć sama nazwa zabiegu a tym samym jego przebieg, mogą niejednokrotnie wzbudzać swoiste obawy, to jednak nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż cieszy się on sporym zainteresowaniem a jego zastosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim lifting wampirzy nie jest zabiegiem bolesnym a tym samym mogą się na niego zdecydować wszystkie kobiety nawet podatne na alergie. Dodatkowo efekt jest widoczny już kilka dni po wykonaniu liftingu wampirzego, a co za tym idzie jednocześnie pozwala on na wygładzenie naszej cery w nader efektywny i skuteczny sposób. Cena uzależniona jest od kilku czynników, wynosi zazwyczaj od 300-800 zł za jeden zabieg, nie zmienia to faktu iż zdecydowanie się na niego to inwestycja we własne piękno.

Warto zatem dowiedzieć się więcej o zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, jednocześnie jego właściwościach w aspekcie rewitalizacji samej skóry. Jak najbardziej lifting wampirzy a tym samym zabieg PRP to opcja za którą przemawia wiele zalet, oraz metoda na jakiej zastosowanie się należy zdecydować zwłaszcza gdy dostrzegamy, iż może się on dla nas okazać nader skuteczny.

Więcej na temat zabiegu na stronie gabinetu medycyny estetycznej z Łodzi – Neobauty 

[Głosów:5    Średnia:4.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ