Co dręczy samotną dziewczynę, czy już dojrzałą kobietę? Naprawdę mnóstwo rzeczy, a przede wszystkim to, jak wygląda i czy jest atrakcyjna. Panie zazwyczaj mają tyle kompleksów z tym związanych, że częstokroć tak ważne pytanie: gdzie spotkać porządnego faceta, jest odkładane na później. Właśnie ze względu na wygląd danej pani, który wcale nie musi być nie taki, jak trzeba, ale wystarczy, że ona będzie z tego wyglądu niezadowolona.
Można oczywiście coś z tym zrobić, a nawet można bardzo wiele. Zależy to głównie od nastawienia samej pani, której może niczego nie brakować, a jedynie jest nazbyt nieśmiała albo jej mankamenty urody, czy postawy, mogą nie być wrodzone, a niestety nabyte i trzeba je wówczas nieco skorygować.
Czasami wystarcza zmiana fryzury, czy sposobu nakładania makijażu. Bywa, że potrzebne jest odchudzenie jakiejś newralgicznej części ciała i pomoże zwyczajna dieta cebulowa albo coś bardziej radykalnego. I dodatkowo wymagające stanie się przekonstruowanie nieco trybu życia, włącznie ze zmianą złych nawyków żywieniowych, szczególnie jeżeli chodzi o śniadania bądź ich brak.
Pomoże w tym robienie tabelek, swoistego rodzaju bilansów i zestawień: kawa – przebudzenie, czy może: serek wiejski – wartości odżywcze. Takie przedstawienie produktów, którymi się raczymy na co dzień albo o nich zapominamy, powinno dać pani jasność co do tego, jak powinien wyglądać jej wybór i wówczas wcale nie trzeba będzie najprawdopodobniej poszukiwać porządnego faceta, bo takowy facet może się znaleźć sam.

www.panprezent.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ