Obecnie rynek w Polsce jest już bardzo mocno obsadzony, dominują firmy z wieloletnim stażem, doświadczeniem, cieszące się zaufaniem klientów. Takie firmy stać by wydawać niesamowite pieniądze na kampanie reklamowe, korzystać przykładowo z przekazu reklamy telewizyjnej. Jednak reklama wizualna to nie tylko telewizja, to również filmy czy spoty reklamowe, które można dziś umieszczać na różnych nośnikach, docierając w ten sposób do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Reklama wizualna to niewątpliwie bardzo skuteczny środek przekazu reklamowego. Widz ma czas by dokładnie zapoznać się z przekazem reklamowanej firmy, poznać jej usługi i przekonać się dlaczego warto postawić na daną firmę. Dlatego firmy reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród osób związanych z marketingiem.

Większości z nas jednak reklama wizualna, taka jak na przykład filmy promocyjne, kojarzy się tylko i wyłącznie z telewizją. A ta z kolei z ogromnymi kosztami związanymi z emisją nawet bardzo krótkiego spotu reklamowego. Tymczasem filmy reklamowe można dziś umieszczać na przykład na specjalnych monitorach reklamowych. Takie monitory z kolei montować można praktycznie wszędzie, gdzie przybywać mogą potencjalni klienci danej firmy, w ten sposób docierając do nich ze skutecznym przekazem reklamowym.

Monitory reklamowe, z wcześniej wgranymi na nie filmami promocyjnymi bardzo często umieszcza się w takich miejscach jak busy czy szpitale. Dlaczego są to dobre lokalizacje? Przede wszystkim, tysiące ludzi mogą codziennie zobaczyć film promocyjny z reklamą danej firmy. Ogromne znaczenia ma równie fakt, że osoby te mają sporo czasu by dokładnie zapoznać się z prezentowanym przekazem reklamowym. – stojąc w korku w busie, czy czekając w kolejne do lekarza. Dzięki temu reklama taka zapada w pamięć potencjalnych klientów danej firmy.

Filmy reklamowe, poza wysoką skutecznością, charakteryzują się przy tym w miarę przyzwoitą ceną. Wystarczy wspomnieć, że agencja reklamowe produkują takie filmy promocyjne już nawet za 300 – 400 złotych. Jest to zatem cena, na którą bez problemu pozwolić mogą sobie nawet nowo powstałe, nie dysponującym ogromnym kapitałem firmy.

http://www.cnurt.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ