Hepaslimin

Hepaslimin to popularny suplement diety, szeroko reklamowany w mediach jako środek wspomagający regenerację wątroby oraz pozwalający utrzymać prawidłową wagę. Czy jeden suplement diety może być wielozadaniowy? Mówi się, że jeśli coś jest przeznaczone do wielu zadań, to jest do niczego. Czy tak również jest w przypadku popularnych tabletek Hepaslimin? W poniższym artykule przyjrzymy się składowi produktu, cenie w aptekach oraz opiniom jakie zbiera ten środek wspomagający wątrobę oraz odchudzanie.

Hepaslimin – tabletki na odchudzanie czy na wątrobę?

Wiele osób poleca Hepaslimin na odchudzanie. Producent Aflofarm rekomenduje stosowanie produktu w trosce o zdrowie wątroby i zgrabnej sylwetki. Spożywanie alkoholu oraz tłusta dieta zaburzają ważne funkcje wątroby, dlatego zapobiegawczo zalecane jest spożywanie Hepasliminu. Sam suplement diety to jednak nie wszystko, gdyż w trosce o wątrobę niezbędne jest stosowanie diety, która ogranicza spożycie alkoholu, kakao, kawy, mocnej herbaty, pełnotłustego mleka, margaryny, masła. Dodatkowo należy ograniczyć spożywanie tłustych gatunków mięs i ryb oraz ostrych przypraw. To tylko niektóre z zaleceń. W trakcie stosowania Hepasliminu zalecana jest specjalna dieta, która wyłącza wiele niezdrowych pokarmów. Jej stosowanie może przyczyniać się do utraty zbędnych kilogramów i co najważniejsze – poprawy pracy wątroby. Niektóre ze składników preparatu mogą poprawiać trawienie oraz przyspieszać metabolizm.

Suplement diety hepaslimin - skuteczność

Hepaslimin – Skład z ulotki

Hepaslimin nie jest lekiem, lecz suplementem diety. W jego składzie wyróżnić można 5 składników, których zadaniem jest dbanie o zdrowie wątroby oraz szczupłą sylwetkę. Co zatem oferuje ten suplement?
1. Cholina – składnik naturalnie występujący w organizmie wspomagający pracę wątroby.
1. Ziele karczocha – jego zadaniem jest wspieranie funkcjonowania przewodu pokarmowego. Wpływa również na detoksykację organizmu oraz stymuluje wydzielanie soków trawiennych.
3. Korzeń cykorii – wspomaga trawienie pokarmu.
4. Ostryż długi – przeciwdziała gromadzeniu się tkanki tłuszczowej.
5. Mate z liści ostrokrzewu paragwajskiego – wspomaga rozpad lipidów oraz wspiera utrzymanie prawidłowej wagi.

Opinie na Forum o Hepaslimin

Hepaslimin opinie zbiera różne – zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wynika to z faktu, że wiele osób oczekuje od tabletek spektakularnych efektów. Opinie potwierdzają, że Hepaslimin może przyczyniać się do poprawy pracy wątroby, natomiast jego wpływ na odchudzanie może być niezauważalny. Ważne jednak jest, aby w trakcie przyjmowania tabletek stosować dietę, o której producent pisze na swojej stronie internetowej. Według opinii z forum, same składniki tabletek nie mają właściwości przyspieszających proces odchudzania. Jest to oczywiście kwestia sporna.

Hepaslimin – Cena w aptece, na Allegro i Ceneo

Produkt jest ogólnodostępny i z powodzeniem kupisz go zarówno w aptece, na Allegro, jak i Ceneo. Nie jest to lek, a zatem można go nabyć na portalach aukcyjnych, jak i internetowych sklepach oraz aptekach. Cena w Aptece uzależniona jest od miejsca, w jakim dokonujesz zakupu i nie wszędzie będzie ona taka sama. Cena produktu zazwyczaj oscyluje w graniach 8 – 13 zł za opakowanie zawierające 30 tabletek. Jedno opakowanie wystarczy na 5 dni, ponieważ należy przyjmować 6 tabletek dziennie, a zatem koszt miesięcznej suplementacji wyniesie Cię ok 78 zł.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ