Na czym polega trening Power Combo?
Jeżeli chcesz poprawić jednocześnie kondycję, sylwetkę a także elastyczność swojego ciała to trening dla Ciebie. Polega on na bardzo intensywnym treningu z masą swojego ciała trwającym 60 min z maksymalnie 20 sekundowymi przerwami między ćwiczeniami. Jest to trening przeznaczony dla bardziej zaawansowanych, dlatego przed przystąpieniem do niego musisz poćwiczyć w domu lub siłowni by być pewnym, że wytrzymasz jego trudy. Polega on na wykonywaniu np. skłonów, brzuszków czy tzw. scyzoryków z dużą intensywnością. Wraz ze zbilansowaną dietą pomaga uzyskać płaski brzuch, umięśnione uda, dba o kondycję i poprawia krążenie krwi dzięki czemu już nigdy nie powiesz, że masz zimne ręce!
przedawkowanie błonnika – czy to możliwe?
Błonnik jest bardzo pożytecznym składnikiem naszej diety dzięki któremu przyśpiesza nasz metabolizm ponieważ wzmaga perystaltykę naszych jelit. Dla będących na diecie jest pożyteczny przez powodowanie uczucia nasycenia wypełniając żołądek. Jednak jego nadmiar w diecie może powodować upośledzenie wchłaniania niektórych pierwiastków np. cynku, żelaza, magnezu, wapnia.
Dynia – wartości odżywcze
Dynia jako sama w sobie zawiera niewiele kalorii jest jednak bogata w liczne witaminy(np. witamina C, z gr. B, A) i sole mineralne (np. wapń, żelazo, magnez, cynk). Zawiera ponadto dużo opisanego powyżej błonnika pokarmowego i ma działanie odkwaszające, dlatego jest obowiązkowym składnikiem w diecie osób odchudzających się. Jesteś więc na diecie a lubisz ciasta? Ciasto z dyni będzie idealne dla Ciebie!

www.gautama.pl/

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ