Intensywna redukcja zmarszczek

Powiedzmy to sobie szczerze: cudowny eliksir młodości jeszcze nie został wynaleziony. Ale regularną i konsekwentną pielęgnacją możemy znacznie zmniejszyć problem pojawiających się zmarszczek. Dowiedz się, jak zmaksymalizować redukcję zmarszczek.

Serum na zmarszczki każdego dnia

Kremy przeciwzmarszczkowe powinny znaleźć się w naszej rutynie pielęgnacyjnej jak najwcześniej. Ale jak tylko zauważysz pierwsze oznaki starzenia, koniecznie zacznij sięgać po silniejsze specyfiki, np. serum na zmarszczki. To bardziej skoncentrowana dawka składników wygładzających, odżywczych i pielęgnujących niż w przypadku kremu, dlatego efekt stosowania jest spektakularny.

Serum na zmarszczki Neovadiol zapewnia efekt liftingu bez konieczności użycia skalpela. Jego zadaniem jest zniwelowanie aż dziesięciu najczęściej występujących objawów starzenia się skóry, z redukcją zmarszczek na czele. Przyspiesza regenerację skóry, zapewnia lepszą jędrność, elastyczność i gładkość, poprawia owal twarzy i wyrównuje koloryt. Słowem – robi wszystko, by cera była młoda, świeża i pełna blasku.

Maseczka raz w tygodniu

Serum na zmarszczki to kosmetyk do codziennego stosowania. Warto jednak sięgnąć po kolejny kosmetyk, który zapewnia bardziej intensywną redukcję zmarszczek, mianowicie po maseczkę. Jest to także bardziej skoncentrowany kosmetyk, a jeśli zastosujesz ją zgodnie z zaleceniami – na oczyszczoną twarz i zrelaksujesz się w trakcie, będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Wygładzające i redukujące zmarszczki maseczki powinno się stosować przynajmniej raz w tygodniu. Potraktuj to, jak kilka minut dla siebie, kiedy możesz wypocząć i zrobić coś dobrego. Twoja skóra też będzie ci wdzięczna.

Masaż twarzy

Masaż twarzy to element każdego zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Możesz go jednak wykonywać sama w domu. Pamiętaj, by nacisk nie był zbyt mocny, by nie rozciągać skóry. Celem masażu jest pobudzenie mikrokrążenia. Chociaż może to się wydawać niezbyt skuteczne, efekty są zadziwiające.

Pobudzenie mikrokrążenia oznacza lepsze natlenienie, komórki także szybciej otrzymują składniki odżywcze. Dlatego skóra szybciej się regeneruje i jest mniej podatna na zmarszczki. Masaż można wykonywać codziennie, na przykład podczas nakładania kremów czy serum na zmarszczki. Kosmetyk zapewnia poślizg, który ułatwia przesuwanie palcami po skórze. Masaż rozpoczyna się od dołu, powolnymi ruchami przesuwając dłonie ku górze. Połączenie tych trzech sposobów gwarantuje stopniowe zanikanie zmarszczek, nawet tych głębokich, i nie dopuszcza do powstania kolejnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ