W każdej modzie, także pośród aranżacji wnętrz, panują co pewien czas jakieś tendencje. Przy remontach zaleca się dzisiaj przede wszystkim, żeby stworzyć unikalne mieszkania, które dokładnie odzwierciedlą charakter jego mieszkańców. Co więcej – dobrze jest dawne rozwiązania, formy i kształty wzbogacić współczesnym wykonaniem.

Rola oświetlenia w mieszkaniu

Nieraz jednak podczas remontu zdarza nam się zapomnieć o nowoczesnym oświetleniu. Często myślimy sobie, że wystarczy dobrać po prostu mniej więcej stylem lampę do wnętrza. Nic bardziej mylnego. Należy bowiem pamiętać, że oświetlenie ma ogromne znaczenie. Pomaga budować nastrój wnętrza, podkreśla jego mocne strony. Dlatego też warto szukać go wśród dwóch najlepszych obecnie producentów – marki Fabbian lub Ideal Lux!

Ideal Lux – połączenie dawnego ze współczesnym

Oświetlenie Ideal Lux na pierwszy rzut oka przybiera dość klasyczne formy. Znajdziemy pośród bogatej oferty, kryształowe żyrandole, okrągłe lampy wiszące, kwadratowe kinkiety czy klasyczne lampy stojące do czytania. Jednakże szybko zauważymy, że wykonanie i dobór materiałów czyni to oświetlenie bardzo oryginalnym i współczesny,!

Oświetlenie Fabbian – włoska elegancja i wyobraźnia

Zupełnie inaczej rzecz wygląda w przypadku firmy Fabbian. Ten włoski producent zasłynął ze swoich nietypowych form, ciekawie wykręconych brył geometrycznych i nietypowych kształtów. Wykonanie jest jednakże bardzo solidne, a materiały typowe i często spotykane. Co ważne – przy całej swojej oryginalności lampy Fabbian nie są udziwnione!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ