Tematyczne imprezy cieszą się coraz większą popularnością. Kiedy za oknem zimno, buro i ponuro najczęściej na temat przewodni zabaw wybiera się ten kojarzący się ze słońcem i latem. Dokładnie takie są imprezy w stylu hawajskim. Nawiązują do piaszczystych plaż i lazurowej wody archipelagu tych intrygujących wysp. Jeśli i ty marzysz, aby zorganizować imprezę w stylu hawajskim, zobacz nasze podpowiedzi w tym temacie i ALOHA!

Impreza w stylu hawajskim, czyli jak?

Impreza w stylu hawajskim jest dobrym pomysłem na temat przewodni wieczoru panieńskiego czy urodzin. Przyjęcie z motywem sprawia, że podporządkowuje mu się wszystkie elementy zabawy, takie jak stroje, dekoracje, jedzenie, picie, muzykę i przewidziane atrakcje. Przyjęcie w stylu hawajskim można zorganizować zarówno latem, jak i zimą. Co więcej, bez przeszkód można je urządzić w mieszkaniu w bloku. Aby bawić się w hawajskim stylu, nie trzeba wcale posiadać domu z basenem.

Sceneria na imprezę w stylu hawajskim

Najprościej imprezę w stylu hawajskim zorganizować na zewnątrz nad basem czy w ogrodzie. Jeśli jednak nie ma się takiej możliwości lub pogoda nie dopisuje, wydarzenie bez problemu można przenieść do domu czy mieszkania. W tym wypadku ważne jest jednak, aby odpowiednio przystroić wnętrze. Dekoracje powinny oddawać klimat Hawajów. Dobrym rozwiązaniem jest zawieszenie na ścianach palm lub hibiskusów, poustawianie obrazków z plażą i oceanem oraz wykonaniem napisu aloha. W scenerii hawajskiej imprezy nie może też zabraknąć dmuchanych dekoracji w postaci papugi, flaminga, małpki czy palmy. Wnętrze, w którym odbędzie się przyjęcie, można także przyozdobić rybackimi sieciami, lampionami czy kwiatami.

Hawajskie stroje na imprezę

Na imprezie w stylu hawajskim należy także zadać o stroje gości. Hawajskie stylizacje powinny składać się z kwiatowych naszyjników, kwiatów we włosach, muszelek na rzemykach, mocnego makijażu, letniego obuwia oraz skąpych strojów, które będą nosić elementy kostiumów kąpielowych.

Jedzenie na imprezę w stylu hawajskim

Na imprezie w stylu hawajskim powinno się również podać przysmaki z tego zakątka swata. Można postawić na proste przekąski jak np. pizzę hawajską z dodatkiem ananasa, owocowe sałatki, szaszłyki z owoców, kokosowe kulki czy desery lodowe. Jeśli chce się bardziej zaszaleć i podać treściwe dania, należy wybierać te oparte na rybach. Na imprezie w tylu hawajskim nie może także zabraknąć kolorowych napojów alkoholowych. Tropikalne drinki powinny być udekorowane parasolkami, słomkami w kształcie okularów oraz owocami.

Atrakcje na imprezie w stylu hawajskim

Na Hawajach umieją i lubią się bawić, stąd też na domowe przyjęcie w tym stylu nie obejdzie się bez gier i zabaw. Uatrakcyjnią one imprez i wprowadzą luźniejszą atmosferę. Oczywiście zaplanowane atrakcje powinny nawiązywać do Hawajów. Takimi zabawami się np. taniec limbo, który polega na przejściu tanecznym krokiem pod obniżoną porzeczką bez dotykania jej lub bitwa o mango. Bitwa o mango to zabawa polega na próbie stracenia z łyżki przeciwnika jak największej ilości tego owocu. Łyżeczkę z mango trzymana się w ustach.

 

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ