prezenty dla kobiet
fot. pexels.com

Prezent nie musi być drogi, aby był efektywny i zachwycił kobietę, która go otrzyma. Co ważniejsze, własnoręcznie przygotowywane prezenty potrafią wywołać ogromne emocje u osoby, która taki upominek otrzymuje. Poznaj pomysły na własnoręcznie robione i tanie prezenty, z których twoja kobieta będzie zadowolona!

Zobacz też: http://www.nadwisla.pl/prezent-na-kazda-kieszen-dla-kobiety/

Nietypowy album

Album ze zdjęciami to jeden z najbardziej popularnych prezentów podarowywanych różnym osobom i na różne okazje. Taki album można przygotować na różne sposoby. Jednym z nich jest zakup gotowego albumu, wydrukowanie wcześniej wybranych zdjęć, powkładanie ich do albumu i zapakowanie całości w ozdobny papier lub torebkę prezentową. Jest to na pewno jedna z fajnych opcji, ale album możesz podarować też w innej konwencji, a mianowicie przygotować go samemu. 

W tym celu potrzebny będzie ci album na zdjęcia przypinane, a nie wkładane w folię, jak to jest w tradycyjnych albumach. Możesz również kupić gruby notes z czystymi kartkami i również się sprawdzi. Do takich kartek mocujesz wydrukowane wcześniej zdjęcia, a całość ozdabiasz dodatkowymi podpisami, kolorowymi rysunkami, możesz również poprzyczepiać cekiny lub filcowe ozdoby.

Takie albumy wyglądają atrakcyjnie i są też takim emocjonującym prezentem, jeśli układ zdjęć jest przemyślany, układają się w jakąś historię lub są podsumowanie wyjazdu czy etapu życiowego.

Inne własnoręcznie robione prezenty

  • biżuteria,
  • słoiczek ze złotymi myślami lub miłymi słowami,
  • samodzielnie namalowany portret, ale też można zlecić komuś, aby taki przygotował, to bardzo świetna pamiątka,
  • coś słodkiego, np. tort, zwłaszcza jeśli jest prawdziwą niespodzianką i został samodzielnie przygotowany, to jest naprawdę fajnym prezentem lub dodatkiem do prezentu.

Alternatywą dla własnoręcznie przygotowywanych prezentów są upominki dedykowane. Wiele sklepów oferuje pomysł na prezent, który można spersonalizować i mimo, że nie jest to prezent przygotowywany własnoręcznie, to dzięki temu, że jest personalizowany nabiera indywidualnego charakteru.

Przeczytaj też: http://www.wiecejnizeko.pl/wianek-z-kwiatow-na-slub-jakie-kwiaty-wybrac/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ