Słoneczko grzeje coraz mocniej, a więc ściągamy z siebie coraz więcej, żeby pokazać trochę odkrytego ciałka. Jednak często okazuje się, że ubrania zaczynamy zakładać wiosenno-letnie, a tu pupa jeszcze zimowa. Wiec gromadnie podążamy do klubów fitness gdzie BPU – czyli brzuch pośladki uda to produkt tak pożądany jak kawa w latach 80. Nie raz byłem świadkiem, że panie prawie się tratowały, żeby dostać się na salę czy zająć strategiczne miejsce. Jeśli reprezentują już dobra formę to z przodu żeby błyszczeć, a jeśli nie bardzo z nią to z tyłu w najciemniejszym koncie. Już bardzo mało czasu zostało do rozbieranego sezonu letniego.

Katujemy się w klubach i na siłowni, żeby stracić parę ponadplanowych kilogramów, ale zapominamy o tym, że nasze ciało nie tylko potrzebuje wzmocnienia i pobudzenia, ale i rozciągnięcia. Dlatego stretching – przyjazna forma ćwiczeń idealnie wpasowuje się w harmonijny rozwój naszego ciała i sylwetki. Siedząc na kanapie czy ćwicząc uszkadzamy strukturę mięśniowo-stawową i doprowadzamy do jej degradacji. Ta forma aktywności może zniwelować wiele uszkodzeń naszego zmęczonego życiem ciała.

Musimy też pamiętać o wprowadzeniu pozytywnych zwyczajów dietetycznych. Bardzo dobrym elementem diety jest granat – właściwości odżywcze, które posiada bardzo sprzyjają naszemu organizmowi. Chroni przed impotencja, rakiem prostaty, obniża zły cholesterol a zwiększa ten dobry. Można by było wymieniać jeszcze wiele jego zalet. Na pewno warto rozważyć to żeby, wprowadzić go do swojej codziennej diety, gdyż może wiele nam dać.

www.portucale.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ