Dla kobiet pasjonujących się sportowymi autami idealnym prezentem urodzinowym będzie wypad na profesjonalny tor wyścigowy, gdzie będzie możliwość przejechania się takimi klasykami, jak Ferrari, McLaren czy Lamborghini. Miłośniczkom przestworzy warto sprezentować lot balonem, a kobiety lubiące jednoślady będą zachwycone jazdą motocrossem po bezdrożach.

Jazda sportowymi autami po profesjonalnym torze wyścigowym – Ferrari, McLaren, Lamborghini, Mitsubishi

Każda kobieta lubiąca adrenalinę będzie zachwycona, gdy dostanie możliwość przejechania się takimi klasykami, jak Ferrari 458 Italia, McLaren 650s, Mitsubishi Lancer czy Lamborghini Gallardo. Pojazdy te osiągają maksymalną prędkość ponad 300 km/h, co na idealnie dostosowanym torze wyścigowym jest niezwykłym doświadczeniem, które zostanie w pamięci na długo. Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwa kierowca rajdowy, który podczas przejazdu będzie siedział na fotelu pasażera i doradzał uczestniczce, jak najszybciej pokonać trasę. Przed ruszeniem wyjaśni jej też specyfikę tych maszyn i krótko opowie o ich historii. Aby zrealizować ten prezent, należy kupić voucher na stronie firmy Go-Racing. Tory wyścigowe, gdzie można wsiąść za kółko Ferrari, McLarena czy Lamborghini, znajdują się m.in. w Poznaniu, Kielcach, Koszalinie, Radomiu czy Pruszczu Gdańskim. Jest to idealny prezent zarówno dla fanek adrenaliny, jak i wszystkich miłośników motoryzacji.

Lot paralotnią – adrenalina w przestworzach

Lot paralotnią jest skierowany do osób, które nie boją się nowych wyzwań i lubią doświadczenia w przestworzach. Jest to znacznie szybsza podróż niż przelot balonem i mniej ekstremalna niż skok ze spadochronu. Uczestniczka ma okazję obejrzeć świat z punktu widzenia ptaka, swobodnie dryfując po otwartej przestrzeni. Po początkowym szoku, który jest związany z nagłym oderwaniem się od podłoża, zaczyna czuć się spokój i relaks. Uczucia te sprawiają, że można oderwać się od codziennych spraw. Lot paralotnią jest świetną okazją do uczczenia urodzin lub nagrody za osiągnięcia życiowe.

Jazda na motocrossie

Motocross jest motocyklem, który jest pozbawiony wszystkich elementów, które ograniczają jego swobodną jazdę, jak oświetlenie lub lusterka. Dzięki temu można osiągać zawrotne prędkości w terenowych warunkach. Dla fanek jednośladów doskonałym prezentem będzie przejazd motocrossem po torze idealnie dostosowanym do możliwości tego pojazdu. Uczestniczka będzie musiała pokonać trasę usypaną z gliny, ziemi lub piasku. Jest to więc idealny prezent dla żony lubiącej motoryzację lub pasjonującej się sportami ekstremalnymi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ