prezent dla przełożonego
fot. pexels.com

Będąc pracownikiem pewnie nie raz będziesz musiał podarować szefowi upominek. To nieuniknione, jeśli firma, w której będziesz pracować, będzie obchodzić różnego rodzaju święta, uroczystości, urodziny pracowników i pracodawców. Co prawda, nie jest powiedziane, że to ty będziesz odpowiedzialny za wymyślenie prezentu, zakup go i przekazanie, natomiast warto wiedzieć, co można podarować szefowi i jak wręczyć taki prezent, aby odnaleźć się w tej nie zawsze komfortowej czynności.

Zobacz też: http://www.gautama.pl/nie-masz-pomyslu-na-prezent-dla-szefa-sprawdz-najlepsze-pomysly/

Pomysły na prezent dla szefa

  1. Zanim zdecydujesz się z innymi pracownikami, co kupić szefowi z jakiejś ważnej okazji, powinniście wziąć pod uwagę co to za okazja i jakie macie relacje z szefem. W dużych firmach, struktura korporacyjna sprawia, że szef często jest nieobecny na co dzień w murach firmy i ta relacja szef-pracownik jest bardziej zdystansowana. Z kolei w mniejszych firmach, gdzie szef pełni rolę przełożonego, kierownika, a nawet współpracownika, relacja jest zupełnie inna, bliższa i wtedy też ten prezent może mieć inny charakter.
  2. Tak więc, jeśli masz bliższą relację z szefem postaw na bardziej spersonalizowany prezent, a jeśli ta relacja jest nieco zdystansowana, upominek również powinien mieć charakter bardziej formalny
  3. Prezent dla szefa, bez względu czy z okazji prywatnej czy czysto zawodowej powinien mieć charakter zawodowy. Chodzi tutaj o to, aby nawiązywał do zawodowej sfery życia. W dobrym guście jest wręczanie uniwersalnych prezentów, które nie mają charakteru bardzo prywatnego, ale takie, z których szef będzie mógł korzystać w pracy. Najlepiej jeśli nawiązują do stanowiska i branży w jakiej się znajduje.

Skąd zamówić i gdzie szukać prezentu dla szefa?

W Internecie jest wiele stron, gdzie można znaleźć pomysły na różnego rodzaju prezenty. Na tych stronach są upominki z kategorii prezent dla szefa, jak i tematyczne, nawiązujące do okazji. Warto zapoznać się z nimi, ponieważ jest tam zawsze bardzo dużo różnych propozycji i pomysłów. Dobrym rozwiązaniem jest to, że takie sklepy oferują usługi pakowania produktów na prezent, także decydując się  na tę czynność można mieć ją z głowy.

Przeczytaj też: http://www.home-bazaar.pl/lista-rzeczy-o-jakie-nalezy-zapytac-podczas-wynajmowania-mieszkania/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ