Gdy zostajesz mamą, nagle Twoja doba zaczyna się zaskakująco kurczyć. Nie wiesz w co ręce włożyć, nie masz chwili na odpoczynek, a tu jeszcze ta nieszczęsna kolka. Macierzyństwo to ogromny trud i poświęcenie, ale i źródło przeogromnej radości i satysfakcji. Kobiety marzą o dziecku, czytają sielsko-anielskie wizje macierzyństwa błyszczące ze stron magazynów. Czekasz na tego małego aniołka, a tu on przychodzi i nie możesz się nim cieszyć, bo po prostu…nie masz siły.

Na pocieszenie: kiedyś matki miały trudniej. Marne pocieszenie? Pomyśl tylko co byłoby, gdyby nie te wspaniałe akcesoria dla dzieci, które są teraz w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Dziękujmy i kłaniajmy się innowacjom i nowoczesności – nie łudźmy się, dzięki nim jest nam dużo łatwiej niż było naszym mamom. Mnóstwo rodzajów butelek, smoczków, sterylizatorów, podgrzewaczy, laktatorów, mleka sztucznego, fotelików, bujaczków, książeczek, wózków… i można tak wyliczać jeszcze długo. Nawet nie musimy już wychodzić z domu, żeby te „cudeńka” nabyć – są sklepy internetowe i zakupy po kilku kliknięciach myszki wędrują do Twych drzwi, gdy Ty w tym czasie korzystasz z drzemki Twojego skarba i bierzesz aromatyczną kąpiel (albo najprawdopodobniej śpisz).

Weźmy na przykład coś tak fajnego jak cebuszka (poduszka). To świetny wynalazek dla karmiących mam – teraz już dużo łatwiej jest wytrzymać czas karmienia, ułożyć wygodnie dziecko i odciążyć ręce. Wejdź na https://askot.pl/brands/ceba-baby/ i sprawdź jakie wspaniałości oferują producenci udogodnień dla mam. Jakie mamy kolejne „cudeńko”? Na przykład komoda z wanienką. Dzięki niej kąpiel malucha to już nie „wyższa szkoła jazdy” połączona z gimnastyką. Wszystkie akcesoria masz pod ręką, w ładzie, bez zbędnego bałaganu (którego nie masz czasu sprzątać), na właściwej wygodnej dla Ciebie wysokości. Ułatwiajmy sobie życie jeśli tylko możemy. Zyskamy czas i siłę na to, co najważniejsze – budowanie bliskości z dzieckiem. Radosna (wypoczęta) mama = radosny maluch. Dajmy sobie chwilę wytchnienia!

https://askot.pl/produkt/ceba-zestaw-kapielowy-laura-rozne-wzory/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ