Szeroka oferta pojemników plastikowych dostępna na rynku pozwala wykorzystywać je w niemal każdej dziedzinie życia. Najbardziej widoczne jest to w biznesie, gdzie bez odpowiednich pojemników z tworzywa niemożliwe byłoby należyte wykonywanie pracy. Jakie pojemniki plastikowe producent oferuje przedsiębiorcom?

Skrzyniopalety

Skrzyniopalety to połączenie tradycyjnej skrzyni z paletą. Pojemniki te wykorzystywane są najczęściej w transporcie różnego rodzaju materiałów, głównie sypkich. Skrzynię zamontowaną na palecie można łatwo przetransportować, np. wózkiem widłowym, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku magazynowania towarów lub załadunku na samochód ciężarowy.

Skrzyniopalety to pojemniki z tworzywa wysokiej jakości. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Większość modeli można składać, co znacznie ułatwia ich przechowywanie, kiedy nie są używane.

Małe pojemniki składane

Skrzynki z tworzywa to również małe pojemniki składane. Nadają się idealnie do przechowywania dużej ilości niewielkich elementów. Wykorzystywane są często, np. w sklepach motoryzacyjnych i warsztatach samochodowych. Służą jako organizery na narzędzia, śruby i małe części samochodowe.

Dużym atutem małych pojemników składanych jest możliwość ich sztaplowania. Dzięki temu można zaoszczędzić przestrzeń w biurze, warsztacie lub magazynie. Te skrzynki z tworzywa można także składać, co znacznie ułatwia ich przechowywanie, kiedy nie są używane, np. w okresie przestojów. Najczęściej są wyposażone również w otwory lub uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Pojemniki do przewozu cieczy

Te pojemniki z tworzywa dostępne są najczęściej w postaci skrzyniopalet. Od tradycyjnych skrzyniopalet odróżnia je to, że posiadają przykrywkę, wewnątrz znajduje się sterylny worek, w którym umieszcza się ciecz oraz istnieje możliwość ich dodatkowego wyposażenia. W zależności od zapotrzebowania, można do nich dołączyć takie akcesoria jak zawory, korek wewnętrzny, łączniki i plomby. Co ważne, ze względu na swoje przeznaczenie, pojemniki te wykonane są z wysokiej jakości materiału, który jest w pełni bezpieczny i nadaje się do recyklingu.

Cechy wspólne

Można zaryzykować stwierdzenie, że pojemniki plastikowe producent projektuje tak, aby były one maksymalnie funkcjonalne. Szeroka gama dostępnych skrzynek z tworzywa sprawia, że producenci pojemników plastikowych prześcigają się w tworzeniu nowych, jeszcze bardziej użytecznych rozwiązań.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.schoellerallibert.com/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ