Wysokiej jakości smartfon, który przy zakupie nie opróżni portfela – właśnie takie urządzenia oferuje Huawei. Chiński producent zadziwia przy niemal każdej premierze nowego urządzenia.

Huawei – potentat rodem z Chin

Firma Huawei została założona w 1988 roku przez Rena Zhengfeia, który zresztą do dziś jest jej prezesem. Marka specjalizuje się w produkcji urządzeń telekomunikacyjnych, a w ostatnich latach stała się jednym z liderów w branży telefonów komórkowych. Warto jednak wiedzieć, że oprócz tego, pracuje też nad różnorodnymi rozwiązaniami informatycznymi, co jest dużym atutem przy opracowywaniu i wprowadzaniu nowych technologii mobilnych.

Ciekawostką jest również znaczenie nazwy „Huawei” – otóż mandaryński znak zapisu tego słowa oznacza zarówno „chiński”, jak i „wspaniały” czy „znakomity”. To sprytny zabieg marketingowy, który w dodatku całkowicie pokrywa się z prawdą. Nowe telefony Huawei każdego roku rewolucjonizują rynek smartfonowy i cieszą się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród użytkowników na całym świecie.

Ogromna w tym zasługa innowacyjności marki, co jest właściwie jej znakiem rozpoznawczym. Liczne ośrodki badawcze, działające m.in. w Azji, Europie czy Stanach Zjednoczonych (m.in. w Dolinie Krzemowej), nieustannie testują nowe rozwiązania. Choć chińskie produkty wciąż bywają kojarzone z niską jakością i jeszcze niższą ceną, w przypadku Huawei jedyną słusznością pozostaje to drugie. Produkowane smartfony są zwykle dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, a ich jakość oraz funkcjonalność należą do absolutnej czołówki rynkowej od co najmniej kilku lat.

Nowy telefon Huawei  multimedia to podstawa

Azjatyckie koncerny zdążyły już przyzwyczaić użytkowników do tego, że właściwie każdy telefon, nawet z niższej półki, posiada znakomite podzespoły multimedialne. W przypadku produktów Huawei właściwie standardem są (co najmniej) 2 aparaty oraz matryce główne o rozdzielczości kilkunastu Mpix. Możliwość wykonywania świetnej jakości zdjęć czy nagrywania klasowych materiałów wideo to wynik kooperacji z legendarnymi producentami sprzętu optycznego i multimedialnego, jak np. firma Leica.

nowym telefonem Huawei poczujesz się jak profesjonalny fotograf. Bez problemu poradzisz sobie ze słabym oświetleniem czy uchwyceniem trudnego kadru, a wykonane zdjęcie zachwyci rodzinę i znajomych pełnią i wyrazistością kolorów oraz doskonałym kontrastem. Warto korzystać także z rozbudowanych możliwości edycji zdjęć i wideo w telefonach Huawei. Dzięki temu zmienisz charakter fotografii lub dodasz jej nowego wyrazu.

Sprawna i szybka obsługa Internetu pozwala natomiast na natychmiastową publikację zdjęcia bądź filmu w social media. Wystarczy ściągnąć dedykowaną aplikację, np. Facebook, Twitter, Instagram czy Snapchat. Konstruktorzy Huawei montują w swoich smartfonach wydajne i efektywne procesory, które umożliwiają jednoczesną obsługę wielu aplikacji bądź przeglądanie wielu kart w przeglądarce internetowej w tym samym czasie.

Smartfony dla każdego

Decydując się na nowy telefon Huawei, warto przejrzeć co najmniej kilka modeli, aby wybrać ten najlepszy dla siebie. Szeroka oferta aparatów w atrakcyjnej cenie sprawia, że bez problemu znajdziesz smartfon spełniający wszystkie twoje wymagania. Czołowymi modelami są bez wątpienia Huawei P9 i P8, warto wziąć również pod uwagę oba telefony w wersjach Lite. To jednak nie wszystko, ponieważ wybór jest znacznie większy. Huawei produkuje telefony zarówno dla buszujących w Internecie i social media nastolatków, jak i wziętych biznesmenów, odpowiedzialnych za poważne interesy i transakcje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ