Zagęszczanie brwi

Jeśli jesteś posiadaczką niezbyt gęstych brwi, a marzy ci się spojrzenie niczym Kim Kardashian to wiedz, że w salonach kosmetycznych dostępny jest zabieg, który urzeczywistni twoje marzenia.
Rekonstrukcja brwi, w porównaniu np. do makijażu permanentnego, to przede wszystkim metoda nieinwazyjna. Efekt utrzymuje się maksymalnie do czterech tygodni, w zależności od tego, jak starannie o niego dbamy.
Przede wszystkim metody rekonstrukcji są dwie: building i sculpting. Pierwsza polega na doczepieniu maleńkich, sztucznych włosków do naturalnych brwi klientki. Chodzi o to, by efekt był jak najbardziej naturalny. Doczepione włoski wyregulują kształt brwi oraz sprawią, że będzie ona ciemniejsza i pełniejsza. Chodzi o to, by łuk brwiowy był ładny i wyrazisty, ale nie przesadnie gęsty. Druga metoda, tzw. sculpting, polega na dorysowaniu bardzo cienkim drucikiem brakującej brwi specjalną farbką strukturalną, która po zastygnięciu, podobnie jak doczepianie, utrzymuje się na skórze około czterech tygodni. Ta metoda polecana jest głównie kobietom, które mają ubytki w brwiach, np. nie mają ich początków lub końcówek.
Rekonstrukcja jest świetnym wyjściem dla kobiet, które planują wykonać w przyszłości makijaż permanentny i chcą wcześniej zobaczyć, jak będą się czuły z „nowymi brwiami”. Sprawdza się także w przypadku pań, które posiadają stary, płowiejący już makijaż, a są zainteresowane jego ponownym wykonaniem, ale w nieco zmienionym kształcie.
Zabieg rekonstrukcji polecany jest także kobietom po chemioterapii. Dzięki stosowanym podczas jego wykonywania farbkom strukturalnym można bowiem całkowicie odbudować linię brwi. To także bardzo dobre wyjście dla wszystkich, którzy po prostu chcą poprawić lub skorygować naturalny wygląd swoich łuków brwiowych.
Jest bardzo wiele pań, które mają problemy z brwiami i aby uzupełnić ubytki muszą stosować henne lub codziennie dorysowywać kreski. Od teraz mają nowe rozwiązanie. Zagęszczanie brwi metodami opisanymi powyżej pozwala na zaoszczędzenie czasu i przeznaczenie go np. na wypicie porannej kawy.

motell.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMłodzieżowe fryzury męskie
Następny artykułPalety do oczu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ