6 sposobów na udany podryw

Podryw, flirt, amory, uwodzenie – jakbyśmy o tym nie mówili, sztuka przyciągania do siebie kobiety, wzbudzania w niej zainteresowania i pożądania, do łatwych wcale nie należy. Sprawdź, co zrobić, aby to się udało.

W zdobywaniu uwagi i kobiety pomagają różnorodne techniki, jednak nie każdy potrafi z tego dobrodziejstwa korzystać. Jak się zachować? Co powiedzieć? Oto pomocne triki:

1. Nie przesadzaj z komplementami

To zabrzmi dziwnie, ale … potraktuj ją po prostu normalnie. Kobieta lubi czuć się wyjątkowo, ale bez przesady. Ostentacyjny, ciągły zachwyt jej urodą może szybko znudzić lub, co gorsza, zirytować. Stosowanie „pięknych słówek” na dłuższą metę może okazać się ryzykowne i sztuczne, a przecież nie o taki efekt chodzi.

2. Miej swoje zdanie

Wbrew pozorom kobiety nie przepadają za mężczyznami, którzy zawsze mówią „Oczywiście, masz rację”. Dlatego właśnie powinieneś mieć swoje zdanie. Nie wahaj się go wyrazić – w ten sposób zyskasz jej szacunek i uznanie.

3. Bądź wyluzowany

„Nie stresuj się” – wiadomo, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Szczególnie, gdy zaliczasz się do kręgu osób wrażliwych i podatnych na stres. Po prostu pomyśl sobie, że nic się nie stanie, jak się nie uda – przecież to nie jest sprawa życia i śmierci. Żartuj, miej do siebie dystans, nie przejmuj się drobnymi potknięciami. Pamiętaj, małymi krokami do celu.

4. Nie czyń seksualnych aluzji

To jedna z najgorszych rzeczy, które możesz robić, szczególnie, gdy jest to wasze pierwsze spotkanie. Po prostu postaraj się nie wylewać od razu na wierzch wszystkich swoich seksualnych fantazji, bo wtedy ona od razu pomyśli, że chcesz ją zaciągnąć do łóżka. Poczekaj, aż ona sama zacznie robić aluzje.

5. Wypróbuj „wspomagaczy”

Jeśli cierpisz na wrodzoną nieśmiałość, masz spore problemy w nawiązywaniu relacji damsko-męskich, sięgnij po pomocnicze środki, np. feromony. To bezwonne perfumy, które poprzez oddziaływanie zawartych w nich substancji aktywnych zwracają uwagę kobiet przebywających w Twoim otoczeniu, a dzieje się tak, gdyż wywołują reakcje poza jej świadomością, wysyłając impulsy elektroniczne do samego mózgu. Sprawdzone i polecane przez specjalistów feromony to np. Pheroin.

6. Bądź … sobą

To najlepsze, co możesz zrobić. Bądź naturalny, nie udawaj nikogo, po prostu pokaż jej siebie. Próbowanie na siłę bycia kimś innym nigdy jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Poza tym, chodzi też przecież o Twoje dobre samopoczucie.

To tylko podstawowe informacje na temat sztuki podrywania, jednak prawda jest taka, że czasami cały szkopuł tkwi w podstawach. Powodzenia!

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ