prezenty na walentynki
fot. pexels.com

Walentynki – dla niektórych wyjątkowy dzień, a dla innych – jeden z wielu. Jedni obchodzą go z radością i świętują jak to tylko możliwe, a inni – zwyczajnie złożą sobie życzenia i na tym koniec. Dziś pokażemy Ci 2 kategorie prezentów na walentynki. Znajdziesz wśród nich inspirację zarówno, gdy razem z Twoją połówką celebrujecie ten dzień, jak i gdy przechodzicie obok niego z lekkim mrugnięciem oka!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/prezent-na-walentynki/

DIY – Do it yourself

DIY, czyli po prostu ,,zrób to sam’’, a jeszcze bardziej mówiąc wprost – na Walentynki przygotuj prezent, który wykonasz samodzielnie. Ta okazja jest ku temu najlepsza, ponieważ ten dzień jest dniem miłosny, romantycznym, przeznaczonym do świętowania przez obie zakochane w sobie połówki. A jaki prezent najlepiej odda właśnie taki klimat? Oczywiście prezent wykonany samodzielnie. To taka kwintesencja, że kogoś kochamy – poświęcamy czas i przygotowujemy prezent samodzielnie. Takim upominkiem może być album ze zdjęciami, antyrama, coś namalowanego, wiersz, upieczone ciasto. Takie prezenty naprawdę robią wrażenie, a jedyne co ogranicza w ich przygotowaniu, to kreatywność. Oczywiście nie jest tak, że upominki kupione, gotowe są złe. Też są w porządku, ale jednak nie ma to jak prezent zrobiony samodzielnie.

Wycieczka, wyjazd, atrakcja, czyli coś niematerialnego

Dobrym pomysłem na Walentynki jest również zorganizowanie jakiejś atrakcji, wydarzenia, w którym można wziąć udział. Ten prezent nie jest materialny, nie można trzymać go na półce, oglądać, chyba że jako bon, voucher. Mimo to, zapewnia coś bardzo wyjątkowego. Co to jest? Wspomnienia, doznania, emocje. Takich rzeczy się nie zapomina, a jeśli są spełnieniem marzeń, to już w ogóle nabierają niesamowitego charakteru. Zapytaj więc swojej drugiej połówki o taki rodzaj prezentu, ale najlepiej dużo wcześniej przed Walentynkami. Możesz też skorzystać z gotowych propozycji – jest kilka sklepów oferujących tego typu prezenty. Może to być skok ze spadochronem, skok na bungee, wyprawa do niebanalnego wesołego miasteczka.

Przeczytaj też: http://2strony.pl/wykorzystac-strategie-marketingu-360-malej-firmie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ