Jak kupić używanego Forda Transita bez ryzyka?

Szukasz samochodu niezawodnego dla firmy? Potrzebujesz dużej przestrzeni ładunkowej i pasażerskiej? W takim przypadku świetnym wyborem będzie Ford Transit – jeden z najlepiej rozpoznawalnych modeli w swoim segmencie.

Do sprzedaży trafił niedawno nowy Ford Transit, który dostępny jest w kilku różnych wersjach wyposażeniowych. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może wyselekcjonować dla siebie taką, która będzie spełniała jego wszystkie oczekiwania. Oprócz niezawodnych osiągów oraz oszczędności nowy Transit może pochwalić się zaawansowanymi systemami, na przykład poprawiającym stabilność na zakrętach, inteligentnym tempomatem, funkcją wzywania pomocy. Zastosowano też ograniczające spalanie, w tym ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii.

Jednak nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie finansowo na nowe auto. W takiej sytuacji możemy poszukiwać modelu używanego. Gdzie jednak go kupić, aby nie narazić się na niebezpieczeństwo zawarcia transakcji z nierzetelnym handlarzem?

Bezpiecznie od dealera

Zwykle poszukujemy aut używanych przez ogłoszenia w internecie lub też udajemy się na giełdę albo do komisu. Wybór samochodów, w tym dostawczych, jest spory, ale każdy, kto kiedykolwiek kupował używane auto, wie, że to rosyjska ruletka. Czasami rzeczywiście trafimy na świetny model w dobrym stanie, innym razem przeciwnie – auto może dobrze się prezentować, ale szybko zacznie generować spore koszty.

Gdy interesuje cię Ford Transit Warszawa to jedno z miast, gdzie możemy zdecydować się na zakupienie używanego auta taksę od dealera. Wiele salonów dealerskich prowadzi sprzedaż samochodów z drugiej ręki. Głównie są to auta poleasingowe lub też oddane w ramach rozliczenia. Plusem takiej opcji jest głównie pewność co do stanu technicznego pojazdu – do dyspozycji otrzymujemy raport z przeglądu. Także możemy łatwo sfinansować zakup auta, na przykład wziąć na miejscu leasing lub kredyt. Co więcej, dealerzy często dają na używane auta gwarancję – gdy coś się stanie, możemy skorzystać z naprawy bez opłat!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ