Używany Mercedes? Niższa cena i jakość jak z salonu

0
1543

Marzysz o nowym aucie, które poprawi komfort podróżowania, lecz nie chcesz przepłacać? W takim razie może warto zastanowić się nad inwestycją w model używany, który jest w stanie zagwarantować równie satysfakcjonujące osiągi, jak konstrukcje prosto z fabryki dostępne w salonach. Jaka jest różnica w cenie takiego modelu? Czy samochody używane Mercedes znacząco odbiegają od klasycznych pojazdów? Dowiedz się wszystkiego jeszcze przed zakupem, by wybrać najlepszy wariant spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Przygotowaliśmy materiał zgodnie z naszymi doświadczeniami. Od wielu lat prowadzimy skup i sprzedaż aut, dlatego samochody używane Mercedes nie mają przed nami żadnych tajemnic. Poznaj więc odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, które zostały przygotowane przez najlepszych ekspertów.

Używane kontra nowe – różnica w cenie

Kupujesz samochód w salonie, wsiadasz do niego i ruszasz do domu. Gdy dotrzesz na miejsce, jego wartość spadnie już o kilka procent. Gdy tylko przejedziesz nim pierwszy tysiąc, różnica w cenie będzie wynosić kilkanaście procent. Czy warto zatem inwestować w produkty prosto z salonu? Wszystko zależy od oczekiwań, lecz znacznie więcej osób decyduje się na zakup pojazdów używanych – nawet w formie leasingu. Kupując samochody używane Mercedes, możesz zaoszczędzić nawet 80 procent ceny z salonu, więc jeśli masz określony budżet, otrzymujesz możliwość wyboru lepszego i nowszego pojazdu. Trzeba przyznać, że to nie tylko kusząca propozycja, ale również perfekcyjna alternatywa, która sprawdzi się u najbardziej wymagających klientów.

Pamiętaj, że poleasingowe auta to nie tylko maszyny po przedstawicielach handlowych, którzy o nie dbali. To również samochody po prezesach i wysoko postawionych specjalistach, którzy po prostu zmieniają pojazd na nowszy model. Możesz w takiej sytuacji otrzymać wyposażenie jak w modelach z salonu, za ułamek ceny.

Wyposażenie – czasem mniej, znaczy więcej

Porównując pakiet standard i biznes w salonie, różnice w wyposażeniu i cenie modeli mogą być ogromne. Warto jednak zauważyć, że gdy auto jest regularnie użytkowane, ceny obydwu propozycji zaczynają się równoważyć. Oznacza to, że samochody używane Mercedes w klasie biznesowej, można mieć w zbliżonej cenie, co standard lub nawet economy. Jeśli chcesz się o tym przekonać na własne oczy, warto udać się do profesjonalnych dystrybutorów i odwiedzić salon z używanymi Mercedesami w Warszawie na Daimlera. Bez wątpienia specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w dopasowaniu wyposażenia do oczekiwań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ