Derma roller – sposób na zmarszczki
Darma roller jest to urządzenie, które pozwala na szybką walkę z pierwszymi zmarszczkami. Za jego pomocą mechanicznie nakłuwamy skórę lub inne części ciała co pobudza je do odnowy. Wyróżniamy rollery kosmetyczne, medyczne i chirurgiczne. Te ostatnie mają najdłuższe igły i wymagają znieczulenia nawet ogólnego, za to są najbardziej skuteczne. Wśród wskazań do zabiegu derma rollerem wymienia się drobne zmarszczki i inne oznaki starzenia się skóry, przebarwienia, rozstępy, blizny potrądzikowe oraz utratę elastyczności skóry.

Jak zadbać o serce po przebytym zawale?
Po zawale serca zawsze powinniśmy wdrożyć zasady, które zmniejszą ryzyko jego ponownego wystąpienia a także poprawią komfort naszego życia. Najistotniejszym elementem jest regularne przyjmowanie leków jakie zapisze nam lekarz. Jednak leki to nie wszystko. Pacjent po zawale powinien zmienić swój styl życia. Bezdyskusyjnie rzucić palenie papierosów. Należy też zdrowiej jeść, dieta powinna być uboga w tłuszcze i cukier. Regularny wysiłek fizyczny pomoże nam zapobiec kolejnemu zawałowi.

Zadbaj o swój pęcherz!
Najczęstszą przyczyną infekcji układu moczowego (która aż 50 razy częściej dotyka kobiet niż mężczyzn) są bakterie Escherichia coli. Objawami zapalenia pęcherzu moczowego są przede wszystkim częstomocz, pieczenie i ból cewki moczowej, naglące parcie na pęcherz. Aby zapobiegać zapaleniu należy pić duże ilości czystej wody, regularnie oddawać mocz oraz dbać o higienę intymną. Stosowanie preparatów z żurawiny hamuje działanie bakterii, prowadzących do infekcji pęcherza.

www.wolabaranowska.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCudowne moce jarzębiny
Następny artykułOtyłość i alergia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ