Seks to jedno z najprzyjemniejszych doznań emocjonalnych i fizycznych dla człowieka. Jeśli jesteśmy doświadczonymi i mającymi umiejętności kochankami możemy wprawić naszego partnera bądź partnerkę w niezwykle ekscytujący stan. Jednakże są i takie osoby, których seks najzwyczajniej nie pociąga, a wręcz przeciwnie. Awersja seksualna – na czym polega obrzydzenie seksem? Przyczyn awersji może być całe mnóstwo. Od złych doświadczeń podczas stosunków w przeszłości po choroby psychiczne, bądź zaburzenia seksualności. Jednakże najpowszechniejszym jest poczucie wstydu.
Aby zaradzić na awersję seksualną bardzo dobrym pomysłem jest podanie cierpiącemu na nią partnerowi afrodyzjaku. Małże, czekolada, czerwone wino – jest tego cała masa. Bardzo ciekawym afrodyzjakiem może być napar z… jarzębiny! Jarzębina – symbol jesieni i bogate źródło witaminy C rosnące niemal w każdym lesie, w każdym parku może wspomóc leczenie awersji seksualnej. Wystarczy tylko przygotować napar z niej i podać go partnerowi lub partnerce, by już po chwili poczuł delikatny pociąg. Nie zawsze ta metoda się sprawdzi dlatego warto próbować innych rozwiązań.
Co ciekawe składniki jarzębiny pomogą też gdy gorączka i ból brzucha u dzieci jest dość silna. Zdolności uspokajające i łagodzące ból u jarzębiny świetnie sprawdzą się także w przypadku bólów miesiączkowych oraz bólów głowy czy pleców. Gdy kupujemy maści na bóle sprawdźmy czy ich składnikiem nie jest właśnie jarzębina. Jeśli nie to zdecydowanie zmieńcie swoje maści.

www.ingod.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ