Nieraz pewnie większość z państwa, za postanowienie noworoczne narzucała sobie nowe ja – zapał na siłownie, czy też zdrowe odżywianie? Brakowało motywacji, czy też samozaparcia? Jeżeli chcą państwo zgubić zbędny tłuszczyk z brzucha i jego okolic polecamy – „”Dieta z sokiem pomidorowym”” – Sok pomidorowy w porównaniu do soków owocowych oraz innych soków warzywnych jest niskokaloryczny, dlatego bez obaw mogą go spożywać osoby będące na diecie odchudzającej. Pomidor jest zbiorem dużej ilości potasu, jednym z wielu jego zadań jest regulowanie gospodarki wodno-elektrolitowej, a także nośnikiem witaminy E. Może być doskonałym partnerem wody pitnej, niegazowanej.

Jak pozbyć się wałków pod pachami?
Tłuszcz pod pachami może powstać z różnych powodów, ale dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom możesz skutecznie się go pozbyć. Jest to bardzo szczególny obszar ciała, w którym występuje skłonność do akumulacji tego nadmiaru tłuszczu. Przede wszystkim musisz spożywać bardziej złożone węglowodany. Obejmują one przede wszystkim jajka, awokado, banany (najlepiej po treningu) oraz przeróżne rośliny strączkowe

Lato? Pora na odświeżenie swojej jamy ustnej. Pewnie nieraz, każdy z nas dopuszczał do myśli to, jakby wyglądał z ładnymi, białymi zębami prawda? Przedstawimy wam sposoby na pozbycie się kamienia nazębnego w domowych warunkach!
Kamień nazębny powstaje w wyniku niewłaściwej higieny jamy ustnej, pierwszy sposób na pozbycie się kamienia nazębnego jest stosowanie octu jabłkowego, który buduje odporność zębów. Nie można zapominać o codziennym pielęgnowaniu jamy ustnej, szczotkowaniu i nitkowaniu zębów.

www.apetini.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ