Jajka to bogate źródło korzystnego dla organizmu białka, mikroelementów i makroelementów. Jedną z potraw z jajek jest fit omlet – łączący walory odżywcze z przyjemnym smakiem i aromatem. Potrawy w wersji dietetycznej nie muszą być gorsze i mniej apetyczne od ich standardowych wersji. Dania z jajek, takie jak jajecznica, jajka sadzone, kogel-mogel, jajka na twardo czy omlet, w tym fit omlet, to posiłki, które warto umieścić na liście codziennego menu. Oczywiście pod warunkiem, że nie mamy na jajka alergii pokarmowej.
Peeling enzymatyczny, podobnie jak kosmetyki (kremy i inne preparaty) z kwasami owocowymi, to kosmetyk przeznaczony do łagodnego ścierania naskórka, celem pobudzenia go do regeneracji i wygładzenia skóry. Peeling enzymatyczny – jak działa? Zawarte w peelingu substancje czynne oddziaływają na skórę w delikatny, nieinwazyjny sposób. Dzięki temu peeling ten jest bardziej bezpieczny, aniżeli popularne peelingi mechaniczne. Peeling enzymatyczny należy stosować około dwóch razy w tygodniu.
Jeśli chcemy wzmocnić swoje siły witalne i zwiększyć poziom ogólnej energii do pracy czy nauki, możemy wypróbować wartościowe i krzepiące napoje z naturalnych składników. Smoothie które wzmocnią organizm i dodadzą nam energii, to świetny pomysł na małą przekąskę w ciągu dnia oraz orzeźwienie w upalny dzień. Wystarczy umieć dobrać odpowiednie składniki, aby stworzyć przepyszny napój, którym możemy poczęstować gości czy znajomych oraz delektować się w domu. Możemy też zamówić je w restauracji.

www.beyouty.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStand Up w Lublinie
Następny artykułRyby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ