Jak dezaktywować konto na FB?

Każdy z nas przeżył kiedyś moment, w którym zdał sobie sprawę, że przez obecność technologii w naszym życiu sporo stracimy. Trzeba przyznać, że takie zapatrywanie jest częściowo zgodne z prawdą. Wiele osób uważa, że zatracamy w ten sposób swoje człowieczeństwo i bardziej liczą się dla nas ekrany urządzeń niż żywi ludzie. Dlatego zdecydowanie zaleca się, aby każdy sprawdził, czy jest w stanie normalnie funkcjonować bez portali społecznościowych. Taki test pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy uzależnieni od nowych technologii, czy też stanowią one dla nas jedynie pomocne narzędzie w realizacji pasji życiowych i wyznaczonych celów.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nie każdy wie, jak dezaktywować konto na FB. Sprawia to, że niewiele osób decyduje się na taki krok. Dlatego warto na każdym kroku upowszechniać tą wiedzę, bowiem może okazać się, że dla niektórych osób jest ona zbawienna. Aby dokonać dezaktywacji konta na wskazanym portalu społecznościowym, niezbędne jest wejście w konfigurację. Istnieje specjalna zakładka, która jest związana z szeroko pojętym bezpieczeństwem użytkowników serwisu. Możemy tam poczytać liczne regulaminy i klauzule, które mają nas zapewnić o tym, że nasze dane osobowe nie są zagrożone ingerencją ze strony osób trzecich. Poniżej istnieje specjalna belka, w ramach której możemy zdezaktywować bądź nawet całkowicie zlikwidować konto w serwisie.

Procedura dezaktywacji profilu jest stosunkowo prosta. Wystarczy wskazać przyczynę, która sprawiła, że zdecydowaliśmy się na taki krok. Oczywiście nie jest konieczne, abyśmy ją w pełnych słowach opisywali. Zdecydowana większość użytkowników zaznacza określoną zgodę, która jest w ich sytuacji najbardziej adekwatna. W kolejnym okienku wystarczy wpisać hasło – takie samo, jak to za pomocą którego logowaliśmy się do serwisu. Jeżeli zostanie ono zweryfikowane poprawnie, natrafimy na dokładnie takie okno jak przy logowaniu. W sytuacji, gdy ponownie skorzystamy z serwisu, profil zostanie aktywowany.

sfora.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ