Biały, lśniący uśmiech to oznaka nie tylko dbania o jamę ustną, ale także zdrowego organizmu. Każdy chciałby błyszczeć przy uśmiechu niczym gwiazdy z Hollywood. Niestety nie zawsze naturalnie jesteśmy do tego dostosowani. Często po prostu koloryt naszych zębów nie jest tak lśniąco biały i aby uzyskać efekt musimy sięgnąć po inne metody niż zwykłe mycie zębów. Wybielanie zębów – profesjonalne i domowe sposoby są równie dobre gdy stosujemy je regularnie i rzeczywiście dbamy o jamę ustną. W przypadku gdy szczotkujemy zęby raz na kilka dni nie spodziewajmy się efektów nawet profesjonalnego wybielania.
Ważnym elementem ochrony jamy ustnej i białych zębów jest również to co jemy. Z pewnością każdy słyszał o negatywnym skutku papierosów bądź kawy czy coli na koloryt zębów. Z pewnością każdy z nas dojrzał żółte plamy na zębach u palaczy. Warto zatem zwrócić uwagę co jemy i czy zawiera dużo cukru. Pamiętajmy aby utrzymywać prawidłowy poziom cukru – jakie są normy cukru? Dla każdego człowieka są one inne i aby je sprawdzić powinniśmy udać się na profesjonalne badanie składu krwi, by móc ocenić czy potrzebujemy spożywać go więcej, czy może powinniśmy odstawić na jakiś czas słodycze.
Gdy już będziemy mieli bielutkie zęby nie zapomnijmy także, że aby dobrze wyglądać należy dobrze dopasować ubrania. Ubrania z naturalnej wełny zawsze wyglądają szałowo (szczególnie zimą), ale nie są dla wszystkich, gdyż nie każdy toleruje wełnę bądź inne materiały. Przed zakupami należy zainteresować się w co ubrać alergika?

www.journalofecologyandhealth.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ