Nowoczesne telefony komórkowe spełniają coraz więcej potrzeb i wymagań użytkowników. Przykładem praktycznego urządzenia jest Galaxy S7.

Smartfonowy gigant – Samsung Group

Marka ta została założona już w 1938 roku w Korei Południowej przez Lee Byung-chula jako firma eksportowa, a wraz z biegiem lat stopniowo rozszerzała swoją działalność. W przemysł elektroniczny Samsung zaangażował się na dobre w latach 60. XX wieku, właściwie od początku wyraźnie zaznaczając swoją obecność na rynku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz stałym inwestycjom w rozwój innowacyjnych technologii, produkty Samsunga należą do najnowocześniejszych oraz najbardziej funkcjonalnych, zarówno w opinii użytkowników, jak i ekspertów.

Od momentu pojawienia się telefonów z serii Galaxy, Samsung na stałe wdarł się do grupy liderów również w branży smartfonowej. Dziś właściwie każda premiera marki to duże wydarzenie, które odbija się głośnym echem na rynku. A seria ekranów AMOLED to właściwie żywa legenda, wyznaczająca nowe standardy.

Samsung Galaxy S7 – nowa jakość multimediów

Zgodnie z opinią wielu ekspertów, jedną z dróg przyszłości dla smartfonów w najbliższych latach, będzie rozwój technologii multimedialnych. Samsung zawsze starał się być o krok przed konkurencją, dlatego baczną uwagę do tego rodzaju rozwiązań przywiązuje już od dawna. Owocem prac w tej dziedzinie jest m.in. Samsung Galaxy S7.

Serce telefonu to wydajny, ośmiordzeniowy procesor (4 x 2,3 GHz + 4 x 1,6 GHz), który zapewnia stabilną i płynną pracę urządzenia. Wszystkie poziomy aplikacji czy menu głównego pojawiają się sprawnie, a telefon nie spowalnia nawet przy dużym obciążeniu. Dlatego też m.in. znakomicie sprawdza się zarówno jako telefon służbowy, jak i prywatny.

Wspomniane już wcześniej wyświetlacze z serii AMOLED zostały wprowadzone na jeszcze wyższy poziom w Galaxy S7. Ekran Quad HD Super AMOLED o przekątnej wynoszącej 5,1 cala zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz niesamowitą głębię koloru. Wyświetlacz automatycznie dopasowuje parametry, takie jak jasność czy kontrast, biorąc pod uwagę otoczenie (np. nasilenie światła).

Na specjalną uwagę zasługują jednak multimedialne parametry optyczne. Samsung Galaxy S7 posiada dwa aparaty z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix i 5 Mpix. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby poprawić takie funkcje, jak autofokus (Dual Pixel) czy odwzorowanie barw i szczegółów. Dlatego właśnie każdy uchwycony przez Ciebie kadr będzie prezentował się barwnie i wyraziście – nawet przy słabym oświetleniu.

A jeżeli jesteś miłośnikiem nagrywania filmów, Samsung Galaxy S7 pozwoli Ci na zapis wideo w niesamowitej rozdzielczości. Podzespoły urządzenia rejestrują materiał w formacie 4K, który jest czterokrotnością HD. Zaawansowany poziom detali, intensywność barw czy płynność ruchu sprawiają, że film do złudzenia przypomina rzeczywiste wydarzenia.

Praktyczny i funkcjonalny Galaxy S7

Nowy Samsung Galaxy S7 to nie tylko multimedia. Urządzenie wyposażono np. w doskonały czytnik linii papilarnych, który zaskakuje skutecznością i szybkością działania. To rozwiązanie zabezpieczy Twój telefon przed odblokowaniem przez niepowołane osoby. W ten sposób otoczysz lepszą ochroną zapisane na nim dane, w tym m.in. dane dostępu do Twojego konta bankowego, o ile korzystasz z aplikacji mobilnych.

Samsung Galaxy S7 to znakomity towarzysz każdego dnia. Specjalna konstrukcja telefonu spełnia wymagania standardu IP68 i jest odporna m.in. na wilgoć czy wnikanie kurzu i piasku do jego wnętrza. Z telefonem Galaxy S7 wiele czynności dnia codziennego stanie się łatwiejszych, a Twoje możliwości będą niemal nieograniczone.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ