Kupując maszyny do prac na wysokości, powinniśmy prócz ich jakości zadbać o sprawy związane z serwisem i konserwacją sprzętu.

Niezwykle ważną kwestią są badania techniczne urządzeń. Nie chodzi jedynie o efektywną pracę maszyn, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo pracownika w trakcie wykonywania zadań. Wszelkie podesty ruchome, ładowarki teleskopowe, wysięgniki czy wózki widłowe zanim będą eksploatowane, muszą przejść weryfikację inspektora dozoru technicznego, która obejmuje sprawdzenie stanu maszyny wraz z jej wyposażeniem i oznakowaniem. Ponadto przeprowadzane są próby techniczne, mające na celu zbadanie maszyny przed uruchomieniem oraz w trakcie pracy.

Decydując się na usługi JLG Polska, możemy być spokojni, że kupowane przez z nas urządzenie, takie właśnie testy przeszło celująco. Regularne przeglądy techniczne floty są domeną autoryzowanego serwisu JLG – http://jlg.com.pl/serwis/. Prócz wcześniej wspomnianych badań UDT, usługi serwisowe JLG obejmują:

  • Przeglądy sezonowe
  • Naprawę usterek
  • Dobór oryginalnych części i komponentów
  • Usuwanie usterek w miejscu pracy, dzięki wykorzystaniu specjalistycznie wyposażonych aut serwisowych

Serwis JLG Polska wyróżnia się kompleksowością swych usług. Warto pamiętać, że nawet najwyższej jakości maszyny podlegają eksploatacji i trzeba przygotować się na każdą ewentualność. Wybierając wsparcie JLG Polska, możemy być pewni, że harmonogram naszych prac nie ucierpi bez względu na okoliczności. Profesjonalna pomoc naprawcza obejmuje remont kapitalny silnika, diagnostykę układu elektronicznego oraz usunięcie usterek związanych z hydrauliką.

W przypadku zakupu ładowarki teleskopowej zakres serwisowy rozszerzony jest o naprawę piast, hydromotorów, skrzyń biegów, siłowników, reduktorów oraz układów hamulcowych.

Stawiając na ofertę JLG Polska, zyskujemy wydajny sprzęt w pakiecie z szerokim wsparciem serwisowym, czyli wszystko, co niezbędne podczas budowy oraz prac konserwacyjnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ