Ta Panda jest gotowa na wszystko! Nie tylko świetnie wygląda, ale zdobędzie każdą drogę bez względu na panujące warunki. Gra w niej off-roadowa dusza, która aż rwie się do działania. Rodzina Fiata posiada dość zadziornego przedstawiciela – niewielkiego, ale z ogromnym potencjałem. Panda Cross to auto idealne dla osób lubiących wyzwania, ale ceniących też nowoczesny, nieco prowokacyjny design.

Wybieraj własne ścieżki

W poszukiwaniu samochodów, które wyróżniają się nieprzeciętną charyzmą oraz dynamiką, nie sposób nie natrafić na Fiata Pandę Cross. To niewielkie auto posiada w sobie drapieżnika, który rwie się na drogi i pragnie zdobywać więcej. Wystarczy na nie spojrzeć, by spostrzec, że w tym przypadku trudno o kompromis. Crossowy model Fiata stworzony został dla kierowców, którzy oprócz świetnych parametrów jezdnych poszukują czegoś jeszcze – charakteru, siły, ale i nieprzeciętnego designu. To wszystko znajdą w off-roadowej Pandzie.

Czym Panda Cross różni się od swoich braci? Podobnie jak wersja 4×4 posiada doskonale dopracowany napęd na cztery koła ELD, a także obręcze kół wykonane z lekkich stopów. Nie różni się również szerokością, choć jest nieco dłuższa i niższa. Dodatkowe wyposażenie stanowi selektor trybu jazdy, który wyróżnia go spośród pozostałych modeli.

Oczywiście, oryginalności Pandzie Cross dodają również detale: zderzaki w kolorze nadwozia z błyszczącymi płytami osłonowymi, listwy boczne z logo, zaczepy holownicze w jaskrawoczerwonym kolorze czy smukła rura wydechowa. Podwyższone podwozie oraz całosezonowe opony błotno-śniegowe dopełniają tę żądną przygód całość. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten samochód nie został stworzony do zwykłej jazdy po mieście czy na rodzinne wycieczki. Tkwi w nim potencjał, który warto wykorzystać na bardziej wymagającym terenie.

To samo widać we wnętrzu, które zachwyci każdego miłośnika plenerowych wycieczek. Użyte materiały dopasowane zostały zgodnie z kolorami ziemi. W środku panuje przyjemna, kojąca atmosfera. Brązy i szarości doskonale ze sobą kontrastują, a naturalne tkaniny zwiększają komfort jazdy. Wszystko, co potrzebne kierowcy, znajduje się na wyciągnięcie ręki. Pulpit został zaprojektowany z myślą o tym, by niepotrzebnie nie rozpraszać. Po wejściu do auta liczy się już tylko przygoda!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ