Prezent z okazji wejścia w dorosłość

Osiemnaste urodziny w życiu każdego Polaka są niezwykle ważną datą. To właśnie wtedy otrzymuje się dowód osobisty, a wraz z nim uzyskuje się pełne prawo do głosowania i podejmowania własnych decyzji jako osoba dorosła. Z tego powodu osiemnaste urodziny są hucznie świętowane, a najbliżsi poszukują oryginalnych prezentów, dzięki którym wejście w dorosłość będzie się przyjemnie kojarzyć.

Pomysły na ciekawe prezenty na osiemnastkę

Najlepszymi prezentami są oczywiście prezenty wymarzone. Osiemnastolatek może marzyć zarówno o biletach na koncert swojego ulubionego zespołu, jak i o bardziej ekstremalnych przeżyciach, jak np. skok ze spadochronem. Do ciekawych prezentów można również zaliczyć lot na motolotni czy przejazd bolidem Formuły 1. Te prezenty są jak najbardziej wskazane w przypadku osób, które potrzebują na co dzień dodatkowej dawki adrenaliny. Z kolei młodej kobiecie można sfinansować sesję fotograficzną czy zafundować cały dzień, w czasie którego będzie się mogła poczuć jak prawdziwa celebrytka. Wybór prezentu oryginalnego nie musi być trudny, jeśli wiemy, co interesuje nastolatka lub też o czym ostatnio wspominał, sugerując, że byłoby to ciekawe przeżycie.

Nie tylko dla miłośników sportu

Skok ze spadochronem czy wyścigi bolidami to propozycja dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez sportu. Alternatywą dla takich prezentów mogą być prezenty bardziej ambitne, jak np. vouchery do teatru połączone z możliwością przyjrzenia się pracy aktorów i poznania samego teatru od kulis. Dla miłośników kulinariów czy pracy artystycznej idealne będą całodzienne kursy, w czasie których można będzie zgłębiać tajniki gotowania według zasad wybranej kuchni lub praktyczne wykorzystanie nowo poznanej techniki rękodzielniczej.

Gdzie znaleźć oryginalne prezenty

Oczywiście nietuzinkowych prezentów można poszukiwać samodzielnie, kontaktując się z wybranymi organizatorami. Jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po ofertę serwisów prezentowych. Gromadzą one bardzo zróżnicowane oferty wypoczynku, aktywności sportowych czy działań kulturalnych, które mogą pełnić rolę wymarzonego prezentu. Wybrany prezent jest dostępny w postaci vouchera, który osoba obdarowana realizuje w wybranym przez siebie terminie.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ