urządzenie do stylizacji

Aby osiągnąć idealną fryzurę, wcale nie musimy wybierać się gabinetu fryzjerskiego. Stylizacja włosów w domowym zaciszu jest również możliwa. Aby ją wykonać musimy użyć lokówki, suszarki, lub prostownicy. Które urządzenia do stylizacji włosów są najlepsze? Jak ich używać poprawnie?

Urządzenia do stylizacji włosów

Suszarka, jest podstawowym narzędziem, które znajdziemy w każdym domu. Do suszarki pomocna będzie profesjonalna okrągła szczotka. Dzięki niej nasze włosy będą pięknie uniesione u nasady. To od nas zależy czy za pomocą suszarki sprawimy, że nasze włosy będą proste lub zakręcone. Suszarka jest bardzo uniwersalnym narzędziem. Wystarczą odpowiednie ruchy szczotką i dopasowanie prawidłowej temperatury suszenia. Suszarka pozwala wymodelować włosy bez większego problemu i w zaledwie kilka minut.

Lokówka, służy do tworzenia pięknych skrętów na naszej głowie. Wykonanie idealnej fryzury za pomocą lokówki zajmuje kilka chwil, a efekt jest niesamowity. Lokówka przeznaczona jest do każdego typu włosów. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni model. Klasyczna lokówka posiada prostym element grzewczy, który jest w kształcie walca. Zazwyczaj średnica ma 15-25 mm, a z boku jest specjalny klips, który ma za zadanie przytrzymać włosy.

Urządzenia do stylizacji włosów, co wybrać?

Prostownica, jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które kochają proste, gładkie i lśniące włosy. Zbudowana z dwóch płytek, które ulegają nagrzaniu. Między płytkami przeciąga się pasko włosów. Pod wpływem temperatury włosy stają się proste.

Suszarko-lokówka, jest to urządzenie 2w1. Z jednej strony suszy nasze włosy, a z drugiej nadaje im lekki skręt. To typowe urządzenie do stylizowania mokrych włosów, dzięki któremu oszczędzimy czas.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru urządzenia do stylizacji włosów?

To, co jest najważniejsze to:

  • możliwość regulacji temperatury, temperaturę należy dopasować do swoich potrzeb oraz typu włosów;
  • czy urządzenie ma ceramiczną powłokę, taka powłoka jest najbezpieczniejsza dla włosów;
  • czy jest funkcja jonizacji, dzięki tej funkcji możemy zapobiec elektryzowaniu się włosów.

Przeczytaj też: Żele intymne – do czego służą?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ