Przyszło nam żyć w czasach, w których każdy chce osiągnąć szczyt swojej formy, wyglądać niesamowicie i czuć się jeszcze lepiej. Bardzo duża ilość ludzi nie potrafi jednak podejść do tematu zdrowego odżywiania oraz aktywnego trybu życia w należyty sposób.
Internet jest skarbnicą wiedzy na ten temat, lecz nawał informacji może wprowadzić nas w stan otumanienia. Bo w końcu, którą dietę należy wybrać? Jaki plan treningowy zacząć stosować? Skoro na jednej stronie pisali o niesamowitych efektach, jakie daje kalistenika, a na innej, że wyłącznie trening z ciężarami może przynieść zadowalające efekty. Ciemne pieczywo – czy jest zdrowe? Skoro na forum ktoś twierdził, że zajada się wyłącznie białym chlebem i wygląda niesamowicie.
Wiele poradników proponuje życie w zgodzie z naturą, ale czym właściwe jest takie życie? Inne proponują BOSU trening, którego nie powinni bać się mężczyźni, bo żaden trening nie jest z definicji wyłącznie dla kobiet.
Sznureczkiem prowadzącym do wyjścia z tego labiryntu świetnych rad i niezawodnych pomysłów jest spojrzenie na samego siebie i zapytanie co dawałoby mi frajdę, co chciałbym zjeść, żeby wypełnić zapotrzebowanie kaloryczne na dany dzień. Wyłącznie my sami jesteśmy w stanie stwierdzić co jest dla nas dobre. Wypróbowanie kilku rodzai treningów na początku naszej drogi ramie w ramie z fitnessem nie jest niczym złym. Ostatecznie dojść można do wniosku, że wszystkie nam odpowiadają i raz w tygodniu wykonywać każdy z nich. Nic nie stoi na przeszkodzie w osiągnięciu wymarzonej formy.

www.yooki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ