Gorączka u dzieci występuje bardzo często. Nie zawsze oznacza coś złego, czasami to skutek ząbkowania. Jednak zawsze należy ją zbić środkiem dopasowanym do wieku dziecka, jeśli nie znika lub nie obniża się trzeba natychmiast udać się do lekarza. Pamiętajmy, że u malutkich dzieci każda pojawiająca się wysoka temperatura powinna być skonsultowana z lekarzem, nigdy nie możemy leczyć dziecka na własną rękę szczególnie jeśli objawy nie ustępują.

Alergia na alkohol – jakie są objawy uczulenia na alkohol?
Nie każdy wie, że coś takiego występuje a większość skutków ubocznych alkoholu uważana jest za kac. Natomiast można mieć uczulenie na alkohol, aby dowiedzieć się czy może to nas dotyczyć powinniśmy obserwować reakcję naszego organizmu. O to kilka objawów, które mogą świadczyć o uczuleniu:
-zaczerwienienie na skórze, pojawiają się czerwone plamki
-pojawiające się siniaki, guzki
-problemy z oddychaniem przez nos
-biegunka i nudności nawet po spożyciu małej ilości alkoholu
-przyśpieszenie rytmu serca
Musimy wiedzieć, że nie wszystkie objawy muszą być takie same u każdego. Wszystko zależy od organizmu.
Kiedy widzi, że często po imprezie czy uroczystości, po spożyciu niewielkiej ilości alkoholu mamy naprawdę złe samopoczucie, zbadajmy się! Alergia na alkohol może być bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia jak i życia.

Wielu z nas ma problemy z włosami, z łupieżem. Próbujemy walczyć z nim na własną rękę, stosując różne szampony, odżywki, jednak zapominamy, że Łupież to choroba! Sami nie damy rady wygrać z nim. Dlatego jeśli zmagamy się z tym problemem, zamiast kupować kolejnego ,,cudu””, który na pewno nam pomoże, poszukajmy pomocy u specjalisty. Dostaniemy lek, który zwalczy łupież, sprawi, że skóra głowy wróci do normy a włosy będą piękne.
Nie wstydźmy się tego, ze mamy łupież wielu z nas jest w tej samej sytuacji i tylko lekarz jest wstanie zwalczyć z nami chorobę skóry głowy.

www.rajnet.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ