Jak spakować się na festiwal?

Kiedy wyjeżdżamy po raz pierwszy na festiwal muzyczny, możemy nie być do końca pewni, co nas tam czeka i jak w związku z tym powinniśmy się zapakować. Bierzemy namiot, śpiwór i liczymy na dobrą zabawę przy głośnej muzyce. Na miejscu może nas czekać jednak kilka praktycznych problemów. Aby ich uniknąć, przeczytaj nasze porady, aby wiedzieć co zabrać.

Zapasowe ubrania i reklamówki foliowe

Na festiwalu z pewnością przyda nam się zapasowy zestaw suchych ubrań. Jeśli będzie padać i przemoknie namiot, podobny los może spotkać także nasze ubrania. Z tego powodu pamiętajmy, żeby zapakować je w foliową torbę lub worek. Dzięki temu nasze ubrania pozostaną suche. Foliowe torby lub worki warto wziąć z resztą na festiwal w większej ilości. Przydadzą się nie tylko do trzymania w nich ubrań, ale i do noszenia różnych rzeczy oraz siadania na nich.

Środki do higieny

Oczywiście, na każdy wyjazd zabierasz z pewnością ze sobą kosmetyczkę i podstawowe środki higieniczne. Pamiętaj jednak, że podczas festiwalu dbanie o higienę osobistą może być utrudnione, dlatego też należy się do tego odpowiednio przygotować. Niezbędne będą chusteczki nawilżające i chusteczki do higieny intymnej. Nie zapomnij zabrać papieru toaletowego i papierowych nakładek na sedes. Podczas wyjazdu będziesz musiał pamiętać, że kolejki do toalet potrafią ciągnąć się kilometrami.

Inne przydatne rzeczy

Oczywiście będziesz musiał przygotować się na złą pogodę. Koniecznością będą gumiaki i kurtka przeciwdeszczowa. Pamiętaj o tym, żeby naładować komórkę do końca i używać jej oszczędnie, gdyż na miejscu możesz nie mieć gdzie jej naładować. Przyda się również latarka i zapasowe baterie do niej. Rozważ również, ile pieniędzy będzie Ci potrzebne do końca wyjazdu i weź gotówkę. Na miejscu możesz mieć problem z płatnością kartą. Bankomaty zwykle znajdują się dość daleko i może brakować w nich gotówki.

Tak przygotowany, z pewnością nie dasz się niczym złym zaskoczyć podczas festiwalu, pozostanie Ci tylko dobra zabawa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ